Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[CZĘŚCI] Nowy komputer


Korgoth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jak w temacie.

 

Mam zamiar kupić nowy komputer.

Zastanawiam się czy kupić taki jak ma mój brat:

Procesor:

AMD PHENTOM II
(4x3.31MHz)

Płyta Główna:

Gigabyte
GA-MA770T-UD3

RAM:

Kingston
4Gb (2x2gb)

Graficzna:

ASUS
EAH5670  1024mb   ddr3

 

Zasilacz:

Nie znam firmy ale  550V

Jeśli nie to proszę o jakis inny zestaw.

Chodzi mi o komputer w którym bede mogl podkrecac procesor.

Opublikowano

sprawdź u brata czy możesz, zresztą po co podkręcać jak i tak jest dość wydajny a te kilka procent wydajności odbije się tylko na szybszym zużyciem i możliwym uszkodzeniem części

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Brat podkreca do 4.0 MHz ^^

W grze efekt jest fajny ^^

 

Brat mi mówił żeby wybrać jakąś płytę firmy ASUS.

Ale nie jestem przekonany...

Da się podkrecac na tej plycie procka??? w gigabvyte da sie Easy Tune ^^

I procesor Phentom czy intel???

Intel podobnisz wydajniejszy

Opublikowano

Procesor:

AMD Phenom II X4 955 Black Edit /3.2GHz, 125W, AM3, BOX, rev. C3/

499 zł

Płyta główna:

AsRock 870 Extreme3 R2.0 /AMD 870/

310 złPamięć RAM:

GoodRam 4GB (2x2GB) 1600MHz CL9

130 zł

Karta graficzna:

Gigabyte Radeon HD6850 OC 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI/DP

649 złObudowa:

Aerocool VS-9 okno (bez zasilacza)

179 zł

Zasilacz:

XFX Core 550W 120mm 80+ SLI PSU

285 z

 

ew. jak chcesz mieć pod intela do dokładasz 5 stów i masz rakiete

1318089609-U173186.png

By Heniek:>

Opublikowano

4.0 GHz chyba na Fortisie lub innym. (dodatkowe chłodzenie)

 

Po co ci kręcony proc do 4.2-4.3 GHz, jak grafa ogranicza. Do takiego kręcenia wymiata:

 

Mugen 2 (chłodzenia proca)

HD6850 OC albo wyżej- żeby nie ograniczać proca.

Opublikowano
ak grafa ogranicza.
karta nie ograniczy proca.Na odwrót.Może go ograniczyć w taki sposób że nie będzie dawała rady w grach a procek wręcz przeciwnie

 

@down

Dlatego mówię że to jest gówno:F

1318089609-U173186.png

By Heniek:>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...