Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]pokaz slajdów przy przeglądaniu stron internetowych


Strepsils

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bry

mam problem.

Przed chwilą zrobiłem formata. Zainstalowałem wszystkie pierdółki potrzebne do prawidłowego funkcjonowania komputera - raczej wszystkie sterowniki, antywirusy itp etc. No ale.

Podczas przeglądania każdej strony internetowej czy to scrollem czy normalnie naciskając strzałkę góra/dół po prawej stronie przeglądarki stronka nie przewija się płynnie tylko jakby "przeskakuje". Wkurza mnie to bardzo, ostatnio taki efekt widziałem na informatyce w gimnazjum. Nie umiem tego naprawić.

 

Przeglądarka jakiej używam - FF 3.6.3, wersja najbardziej mi odpowiadająca. Ale na nic zdadzą się argumentacje, że akurat ta wersja psuje przeglądanie - przed formatem wszystko było OK. W dodatku ściągnąłem też Google Chrome, Operę i nowszego FF z nadzieją na fix tego błędu... nadzieja się jednak rozwiała.

 

No i nie wiem. Informatyka to zdecydowanie moja słaba strona. Formata 6 godzin robiłem a teraz to ;f

Z góry dzięki za pomoc.

Pamiętajcie jakby co to gwałcę za pieniądze. Dla znajmoch taniej

1342438901-U0.png

jam jest król nobuf.

można mnie spotkać grającego w metina.

Rekrut
Opublikowano

Hmm a poza tym "skaczącym" przesuwaczem masz jakiekolwiek lagi na stronce ?

gfsygna.png

Tylko Use ma gg do Pani Kasi.

Opublikowano

no ale to mało prawdopodobne jest xD

zawsze jak wgrywałem stery z płytki to potwierdzeniem pomyślnej instalacji była możliwość zmiany rozdzielczości ekranu ;D no i tym razem też się da

na sprzęcie się nie znam - podałbym model mojej renesansowej karty graficznej, ale nie wiem gdzie się to sprawdza

 

@up

nie, przykładowo filmy na yt się odtwarzają, reklamy gify itp animują...

Pamiętajcie jakby co to gwałcę za pieniądze. Dla znajmoch taniej

1342438901-U0.png

jam jest król nobuf.

można mnie spotkać grającego w metina.

Rekrut
Opublikowano
Wysłałem Ci na Gg intrukcje jak sprawdzić kartte graficzną.Jak coś pisz tu lub na gg

 

Przecież napisał, że to na pewno nie to.

 

@Streps,

może w PS coś jest ;/

gfsygna.png

Tylko Use ma gg do Pani Kasi.

Opublikowano

sterowniki do płyty głownej, zła współpraca karty graficznej z płytą , strona producenta i sobie ściąg

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Dobra, załóżmy że sobie z tym poradzę.

 

Mam jeszcze jedno pytanie.

Po instalacji tych sterów czy czegoś tam do karty graficznej mam teraz zabindowane pod alt + c urocze okienko:

kjyi.jpg

jak to kurwa wyłączyc? Przy moim wielkim świrze na punkcie poprawnej polszczyzny brak możliwości pisania "c" z kreseczką u góry jest wyrokiem śmierci :/

Pamiętajcie jakby co to gwałcę za pieniądze. Dla znajmoch taniej

1342438901-U0.png

jam jest król nobuf.

można mnie spotkać grającego w metina.

Opublikowano

normalnie , wyłącz skróty w panelu catalista ( hotkeye )

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...