Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hack] Bot ByKatze


qPA@

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to chyba to nie wiem nigdy tego nie urzywalem ale jak jakies pol roku temu ktos to wrzucil na mpc to pobralem i trzymam nadal :) moze komuc sie przyda

Skan:

 

Avast 4.8.1248.0 2008.10.08 -

 

skan-

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=1c1e993de1d1a4b7fdb3b1852d9d8bfdebfaf5a968869ef4a88afe4160d24c20-1323469048

katzebot.rar

Opublikowano

ok zrobię konto i sprawdzę na czym to polega ;)

na thiefie działa ?? i czy działa tak by nie ożywał skilli ?

Opublikowano

chce dla kasy bo archa na s1 mam IC 65lvl ale na nim nie mam zamiaru się bawić.

chce maga zrobić by dobił na bocie do 45 i bym do d1 poszedł na kase

Opublikowano

Gdy wchodzę już do gry po 2-3sekundach wywala mnie z gry, wie ktoś czemu ?

 

 

Sory za 2 posty ale nie mogę edytować przez tą przeglądarkę

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Napisz ZARYWACZ jakiś poradnik albo pomóż mi na gg to ja coś napisze do tego bo dużo osób ma problemy ze po 3-minutach ich wywala.

Opublikowano

Poradnik gdzieś jest na forum trzeba tylko poszukać

Co do wywalania wywala was przez Windows Co mam zrobić? przeinstaluj kala ale lepiej jak byś pobrał/a nowego clienta zobacz czy virusow nie masz nas kompie

Tu są programy które mogą wam pomóc ale nie muszą

 

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=21

 

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=5555

Pomogłem? Daj +

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
Opublikowano

 

to chyba to nie wiem nigdy tego nie urzywalem ale jak jakies pol roku temu ktos to wrzucil na mpc to pobralem i trzymam nadal :) moze komuc sie przyda

Skan:

 

Avast 4.8.1248.0 2008.10.08 -

 

skan-

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=1c1e993de1d1a4b7fdb3b1852d9d8bfdebfaf5a968869ef4a88afe4160d24c20-1323469048

hej pomorzesz pobralem te pliczki i nw jak go wlaczyc jak chcesz pomuc napisz na GG 45337956

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...