Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Karta Graficzna


Uluq.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ...

Kilka osób pisało mi , że po właczeniu minecrafta wyskakuje im taki błąd

 

Bad video card drivers!

-----------------------

 

Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.

This can usually be fixed by updating the video card drivers.

 

 

 

--- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 --------

Generated 09.12.11 14:50

 

Minecraft: Minecraft 1.0.0

OS: Windows XP (x86) version 5.1

Java: 1.6.0_29, Sun Microsystems Inc.

VM: Java HotSpot? Client VM (mixed mode), Sun Microsystems Inc.

LWJGL: 2.4.2

[failed to get system properties (java.lang.NullPointerException)]

 

org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated

at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)

at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)

at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:185)

at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:311)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:856)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:784)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:765)

at net.minecraft.client.Minecraft.a(SourceFile:237)

at net.minecraft.client.Minecraft.run(SourceFile:644)

at java.lang.Thread.run(Unknown Source)

--- END ERROR REPORT 83d37c22 ----------

 

 

Co robić?

 

1.Ściągamy program o nazwie Everest Home Edition

2.

21312312w.png

 

Wchodzimy w Ekran ---> Procesor Graficzny i tam mamy nasz rodzaj karty . W moim wypadku mam karte Radeon 9600 .

3.Kopiujemy naszą karte i wpisujemy w google: Sterowniki do karty graficzej xxx <Nasza nazwa karty>

4.Instalujemy sterowniki , resetujemy komputerek .

5.CIESZYMY SIĘ GRĄ

 

PS:Jeżeli było i nieprzydatne prosze o close i usunięcie

Do ludzi ; Jeżeli macie mówić , że było i nie przydatne to nie komentujcie :)

Jeśli Ci pomogłem daj LUBIE TO!

Moje Tuty

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...