Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sposób zarobienia golda.


Diesiel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukam sposobu na zarobienie kasy otóż cały czas siedziałem w Ghostland i farmiłem linen i woll clothy ale z tego to marna kasa i dawno mi się już znudziło.Moje profki do Tailroring i Enchanting

Szukam Grafika na zrobienie Sygnatury i Avatara.Więcej na PW

Opublikowano

Ja polecam zmienic ci profki na mining i skinning (zalezy jaki serwer podaj nazwe i raty jak mozesz). Ze skiningu jest dosc spora kasa za haevy leather a go nie ciezko zdobyc a za mining jest sporo kasy nawet za pierwsze sztabki nie mowiac o saronite i truesilver

Opublikowano

up powiedział że engi, jeżeli grasz na globalu, to nie polecam tego, ja miałem engi od wotlka i teraz mam bo nie chciało mi się zmieniać ale kitram kasę i wkrótce zmienię

1373369406-U138092.png

Opublikowano

Diesel no to na sunwellu to mining i skinning duzo kasy a co do enchantingu kumpek wydal kupe kasy na niego i dalej nie ma skonczonego a kokosow wielkich z niego nie ma a koszty zrobienia go na maxa sa dosc spore

 

Diesel no to na sunwellu to mining i skinning duzo kasy a co do enchantingu kumpek wydal kupe kasy na niego i dalej nie ma skonczonego a kokosow wielkich z niego nie ma a koszty zrobienia go na maxa sa dosc spore

Opublikowano

exp w notherend i wszystkie itemy zielone niebieskie itp. sprzedawaj w AH po troche podwyższonej cenie

weź skining i sprzedawaj skóry

exp mniejsze lvle za kase

a najszybszy sposób to dednąć lich kinga ( mi z niego dropły żeczy i kasa a po sprzedaniu tych rzeczy miałem 100 tys golda , zależy który masz lvl )

hehe ja mam 79lvl dwarf hunter

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...