Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RPG] [DEDYK] [Frakcje] [ZAPOWIEDŹ] Zakon


kotkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym opisać serwer, który stawiam z kolegą. Serwer 40 slotów.

 

Plugin na klasy:

Xlevel

 

Fabuła:

Ludzie w świecie Xantoh żyli spokojnie. Zajmowali się uprawą roli oraz hodowlą zwierząt. Pewnego dnia, nad ich Świętą Górą ,,Grayd'' pojawił się portal. Ludzie myśleli że to koniec świata. Z portalu wyłoniła się wyspa, a na niej stał zamek. Wyspa zatrzymała się nad górą. Z zamku wyszło kilku ludzi w czarnych szatach. Wykonywali dziwne gesty rękami. Wielka błyskawica zniszczyła górę i mały ognik zaczął krążyć wokół zamku. Po chwili ognik przyśpieszył i wokół zamku pojawiła się ognista tarcza. Portal zamknął się, a życie mieszkańców Xantoh zmieniło się na zawsze....

Po kilku latach, czworo dzieci w wieku około czternastu lat wyruszyło do zamku. Ognik codziennie o północy na dziesięć minut przestawał krążyć wokół zamku. Bohaterowie wykorzystali tę okazje i wdarli się do zamku. Zostali jednak złapani i uwięzieni w lochu. Udało im się uciec. Nigdy więcej nie zbliżyli się do zamku.

Czy uratujesz mieszkańców Xantoh? Udowodnij to i dołącz do gry!

 

Teraz twoja historia:

Urodziłeś się człowiekiem, uczyłeś się walczyć do wojny z demonami. Wszyscy musieli ćwiczyć, wiadomo było że demony nie chciały rozmawiać, tylko walczyć. Miasto, w którym mieszkałeś zostało ostatnim na wyspie z zamkiem. Gdy miałeś 12 lat, miasto zostało zaatakowane. Wszyscy młodzi wojownicy zostali przywiązani do dziwnych kamiennych płyt. Demoniczny kapłan podchodził do każdego i malował im czoło krwią. Gdy demony wyszły z pomieszczenia, udało ci się wyrwać. Uwolniłeś innych i uciekliście. Było was dwunastu. Biegliście poprzez las, gdzie zaatakowały was demony. Przeżyłeś tylko ty. Gdy wyszedłeś z lasu, poczułeś w piersiach ogień. Krzyczałeś z bólu. Obudziłeś się znowu na kamiennych płytach, jednak tylko sam... Odczułeś dziwne zmiany w swoim ciele... Widziałeś na czerwono, twoje ciało wydalało pot jak szalone. Czułeś ten sam ból, co po wyjściu z lasu. Zamiast paznokci, wyrosły ci szpony, zostałeś demonem....

 

Klasy:

Wojownik

Łucznik

Mag

Kapłan

 

Pod względem rang, wymyśliliśmy system ,,Zapłać i awansuj''. Wykupujesz ilość żyć na parkour, jeżeli uda ci się go ukończyć awansujesz.

 

Przez brak pluginu na moralność musimy zmienić trochę gildie.

 

Gildie:

- Pustynia Faith - Łowcy, znani na całym świecie pochodzą właśnie stamtąd. To miejsce jest najlepsze dla wojowników i łuczników, ze względu na to, że w królestwie Faith mieszkają najwięksi mistrzowie mieczy i łuków.

Plusy i minusy:

+/- - Nie można budować domków, są one gotowe, własny domek można zrobić tylko za dodatkową zapłatą.

- - na piasku nie respią się zwierzęta

+ - rozbudowany system tuneli wodnych.

 

- Lodowiec Iceberg - Miejsce, z którego pochodzą potężni Faith-owie, pogromcy bestii oraz mistrzowie mieczy. Iceberg jest również miejscem pochodzenia potężnych lodowych magów. Jest to najlepsze miejsce właśnie dla wojowników i magów.

Plusy i minusy:

+/- - Śnieg utrudnia życie... Częste opady zasypują wejścia do lochów, jaskiń (+ - potwory nie atakują tak często, - - trudniejsze odnalezienie surowców)

- - W każdym domku musi być sklepik

+ - Ludzkie obozy można znaleźć prawie wszędzie

 

- Bagno Greig - Bagienni ludzie często zamieszkują jaskinie, łucznicy ukrywają się na drzewach, aby zapolować na zwierzęta, które można znaleźć w wielu miejscach. Bagno nie jest jednak wymarzonym miejscem... Często ludzie wracają ranni po polowaniach. Kapłani szkolą się żeby leczyć ludzi, żeby ich wilki niszczyły wrogów

Plusy i minusy:

+/- - domki tylko w jaskiniach

+/- - dużo wody (woda spowalnia ruch)

+ - można znaleźć dużo grzybów

 

-Zakon - Demoniczny zamek, który udało ci się spenetrować okazał się tylko demoniczną kaplicą, potęga zakonu kryje się w ich głównym zamku, który jest strzeżony przez najpotężniejsze demony. Nekromanci, przywołują bestie, aby pokonać przeciwnika, a magowie polują na wrogów za pomocą potężnych piorunów i kul ognia.

Plusy i minusy:

+/- - Domki to muszą być mini-zamki

- - w domach nie mogą się znaleźć crafting table,piecyki itp.

- - nie można uprawiać roli

+ - jest to najpotężniejsza frakcja, jednak ma wiele zakazów.

 

 

Do gilidii możesz dołączyć dopiero po ucieczce z wyspy demonów.

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

daj tu plugin FACTIONS i zeby kazdy mugl zakladac frakcje :)

Factions to jeden z gorszych, mam już plan jakiego użyjemy, potrzeba pluginu na moralność

76561198044975849.png

Best Member

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@refresh

Ps.

Proszę admina o zamknięcie tematu, z powodu tego, że do stycznia nie wiele, a budowy mnóstwo... Musimy zrezygnować z tego serwera i zrobić inny.

76561198044975849.png

Best Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...