Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Detected][MPC] 09.12.11r. GraFixPL v2.8 *VIP FUNKCJE* Zapraszam!


GraFixPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319585421-U316606.png

GraFix D3D HOOK

1319585492-U316606.png

Przedstawiam Wam nową wersję mojego hack'a!!!

Co zrobiłem?
m.in.:
-zaktualizowałem hack'a
-usunąłem parę błędów
-dodałem Invisible
-zaktualizowałem adres na GmWarning-Crash

Aby nie występowały crash'e należy włączać i wyłączać Unl.Ammo (najlepiej wszystkie opcje VIP) w roomie (czasie gry)!!!

Liczę na nagrodę w postaci Lubię to!!!

1319585534-U316606.png

hackv28.png

1319585591-U316606.png

Windows XP 32 BIT Windows 7 64 BIT

1319585614-U316606.png

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/dd3f5deb86b633f70367094107cd84b45aad4026


http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/ec0e5371d9c358324fdd095153de9835c46d8940

 

100% By GraFixPL!!!

1319585635-U316606.png

http://speedy.sh/uRXC5/GraFix-v2.8.rar


http://www.mediafire.com/?pld3jlfc646vc40


http://www.megaupload.com/?d=ELGAC617


http://hotfile.com/links/137081067/e57c46b/GraFix_v2.8.rar

 


Sam plik .dll:

 


http://speedy.sh/jt96H/GraFix-v2.8.dll


http://www.mediafire.com/?6tdzf3ierrcpzfw


http://www.megaupload.com/?d=6X4IKPLK


http://hotfile.com/dl/137081287/76f6137/GraFix_v2.8.dll.html

 

100% By GraFixPL!!!

 

 

 

Hack nie działa! Co robić?

1. Musisz posiadać takie program jak:
-Net FrameWork 3.5
-Net FrameWork 4.0
-Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable
2. Jeżeli masz Windows 7 lub Vista uruchamiaj WR i Injector jako Administrator!

Welcome back

Opublikowano

Super hack leic LIKE IT. Testowałem i działał przez ok. 10 min. Dalej nie chce mi się testować, bo swojego kończę i dzisiaj chyba wstawię DinarBota(jak zdążę), a jutro Normalnego D3D.

 

Pozdro

 

@UP na OPK potrzebna jest dobra struktura, a puki co nie ma publicznej. A co do Weapon Blinder to to jest opcja VIP i chyba potrzeba ByPass'a i strukturkę.

 

@HackerX napisałem, że do Weapon Blinder "chyba potrzeba ByPass'a i strukturkę". Napisałem, że nie jestem pewien, a to jest już różnica.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Hack fajny, przyjemnie sie gra. I do ludzi typu "maszbana" jak wam sie nie podoba, i jestescie tacy mądrzy to zrobcie lepszy... Powodzenia!

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

ty tam japa... hack to wielkie gowno kazda opcja jaka sie wlaczy laguje.. ostatno gralem na iinnym hacku po prostu hack wymiata ten to gowno...tamten byl zarypisty 0 laga... a tu wsadz sobie gdzies masz 100 minusow

//Obraza,odpocznij sobie | RaVneS

Opublikowano

Działa,lubie to.

 

Znaczy...hmmm...jest jedna rzecz która nie wiem po co jest.

Otóż opcja OPK -> Soon ?

Po co to jak będziesz miał strukturkę to dodasz.

Unl.Ammo mi lekko laguję ale to pewnie przez mojego kompa.

Test na Win 7 x32.

Lubie to !

1393619387-U339575.png

 

 

 

Opublikowano

WTF Przez to mi w ogóle nie chce działać WarRock Tera

Minecraft Fan!

 

-----------------------------------------------

 

Jeśli jesteś dobrym człowiekiem postaw + :)

 

------------------------------------------------

 

Nick w Minecraft: SooHy

 

Serwer Minecraft : http://www.mpcforum.pl/topic/402314-xminecc-hamachino-premiumno-whitelist/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...