Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego nie działa mi IS | Czy dam rade w v2 ?


dsfger

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu nie działa mi is może ktoś wie

SS:

14857607132645919754.png

 

Takie coś przy każdy włączeniu mi wyskakuje ?

Może wie ktoś również dlaczego na google chrome nie mogę się zalogować do metina w linku normalnie pisze metin2.pl/main/index - A ciągle jest strona startowa

 

 

 

 

Czy dam rade woj body 47lv w V2

 

Skile : Aura M2

Berek M1

 

EQ : Smocza +9 kd +3

Rib sr 31 kd +4

okrągła tarcza +7

ebo +9

żelak +9

buty i naszyjnik 1K HP

 

Staty : Wit : 76 - 387 def - 9,5k HP

Siła : 83 - 604-660/( 653-717 ) atak ''( z bojem )''

Szybkość ataku : 153

sasawf.png



Rekrut
Opublikowano

Dasz radę w v2 może nie spotami ale dasz, pamiętaj o buffie ze skillami przynajmniej m4 ;]

 

 

Co do tego is to nie wiem, możliwe, że po prostu wyłączony, albo coś robią.

gfsygna.png

Tylko Use ma gg do Pani Kasi.

Opublikowano

Z defem poniżej 400 na tym lvl'u to trzeba mieć buffa z m6+ i intem 120 ;), tylko marnowanie czasu i pieniędzy na przepustki i dedanie ;)

Przeglądarka hmmm... przeinstaluj explorera lub klienta bo to właśnie z niego korzysta metek ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...