Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mój drugi projekt - Moja własna przeglądarka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Jest to mój drugi projekt. Zrobiłem taką skromną przeglądarkę, jest to mój drugi ''program'' więc proszę o łagodne oceny:)

 

 

SS:

przegladarkag.png

 

Nazwałem tą przeglądarkę swoim nickiem

:) czyli Zibi ;P

 

DOWNLOAD DODANY!

:)

 

Download:

[url="http://www.megaupload.com/?d=SC6S5JK5"]http://www.megaupload.com/?d=SC6S5JK5[/url]

 

Skan:

[url="http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/3ea45046da701e1122f1011bc806b0b71359545f"]http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/3ea45046da701e1122f1011bc806b0b71359545f[/url]

Opublikowano

Hmmm Nawet ładny wygląd przeglądarki , tylko moje pytanie brzmią :

Czy owa przeglądarka jest szybka czy taka sobie? Coś podobnego do google chrome czy ??

 

Ile waży ta przeglądarka , chodzi mi o rozmiar pliku...

 

Jeśli jest szybka oraz mało waży , prosił bym o download , ale proszę do tego skan.

Inaczej nie pobiorę,

 

Pozdrawiam,Alfertz.

♥ ♥ I'LL NEVER GIVE UP ! ♥ ♥

taj0y.jpg

 

| Ostrzeżenia: 25 % ;/ |

Opublikowano

Tak, o wiele szybsza od Chrome.... Przecież twój program korzysta z silnika IE, więc się nie namęczyłeś. Zgaduję, że w VB robiłeś.

97673340.jpg

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...