Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co zrobić żeby mieć 10 prestiż i nic nie odblokowane?


rigger

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie co zrobić gdy chcę mieć poprostu 10 prestiż i nic nie odblokowane ? 1 level i 10 prestiż . PSE nie działa mi bo nie mam jakiegoś pliku a EAm daje odrazu 70 lvl i wszystko odblokowane a tego nie chce pomoże ktoś ?

Opublikowano

@up

refresh co 24godzinki :))

 

 

@TOP

Po co Ci 10prestiż skoro i tak chcesz odblokowywać wszystkie bronie ? Przecież to jest nie logiczne...

Lepiej przecież zacząć gre od nowa i samemu je zdobywać.

Raczej nikt nie udostępnia tzw. "Level Hacka" tylko do 10prestiżu (nie 70 lvl)

 

/edit

łap to co znalazłem

http://www.mpcforum.pl/topic/96713-tut-70-lvl-w-cod6-to-nie-problem-zajzyj/

Opublikowano

@up

refresh co 24godzinki :))

 

 

@TOP

Po co Ci 10prestiż skoro i tak chcesz odblokowywać wszystkie bronie ? Przecież to jest nie logiczne...

Lepiej przecież zacząć gre od nowa i samemu je zdobywać.

Raczej nikt nie udostępnia tzw. "Level Hacka" tylko do 10prestiżu (nie 70 lvl)

 

/edit

łap to co znalazłem

http://www.mpcforum.pl/topic/96713-tut-70-lvl-w-cod6-to-nie-problem-zajzyj/

Sorki za ten ref . Mam poprostu taki kaprys że chcę mieć 10 prestiż i 1 lv ;D a w tym temacie co podałeś zaraz poczytam

Opublikowano

to tak jezeli wiesz jak uzyc lvl hacka to dobrze

musisz miec pse

robisz sobie w cos w notatniku (nic nie piszemy) i nazywamy playerstats

dajemy to do folderu z eam

wlaczamy pse i open na plik ktory stworzylismy

potem se ustawiamy co chcemy :D

­

Opublikowano

W PSE jest takie co pisze:

a)Experience - tutaj 0

b)Prestige - 10

 

Jak używać PSE w MW2 jest na forum ; )

Jeśli działa to kliknij Lubię to

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

W PSE jest takie co pisze:

a)Experience - tutaj 0

b)Prestige - 10

 

Jak używać PSE w MW2 jest na forum ; )

Jeśli działa to kliknij Lubię to

Nauka czytania ze zrozumieniem się kłania -.- napisałem w 1 poście że nie działa mi PSE

 

@Damcio twój sposób też nie działa ;/

Opublikowano

Najlepiej wbić samemu

 

jakieś 4miesiące grania i masz jeżeli jesteś bez życia

 

10dni

 

Sam miałem chyba 5 lub 6 prestiż na piracie ale dostałem oryginała na steam i nie chcę mi się od nowa wbijać ;/

Opublikowano

Nauka czytania ze zrozumieniem się kłania -.- napisałem w 1 poście że nie działa mi PSE

 

@Damcio twój sposób też nie działa ;/

Kolego nie może Ci nie działać PSE.

 

Na pewno coś źle robisz : )

 

Na forum jest dużo tematów w których jest opisane krok po kroku ;D

 

Pozdro

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

jak ci pse nie dziala wylacz antywira mi pomoglo

Może inaczej bo trochę to źle sformułowałem . Otwieram plik z końcówką .stat a raczej wpisuje jego nazwe i go nie znajduje i nie mam go też w plikach gry ;/ . Na tym polega "nie działanie" u mnie PSE

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...