Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Nie dziala mikro w CS a na TS dziala


_uLllllllllllll

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ściągnij sterowniki do karty dźwiękowej,zainstaluj net framework,przeinstaluj cs'a i napisz rezultaty.

Jeżeli nie podziała przyjrzymy się głebiej

1325541807-U460344.png

|Member|Pro User|

Opublikowano

W katalogu z naszym configiem szukamy pliku userconfig.cfg i edytujemy go w notatniku wpisując na końcu:

 

 

voice_maxgain "5"

 

voice_avggain "0.500"

 

voice_scale "5"

 

voice_fadeouttime "0.100"

 

voice_profile "0"

 

voice_showchannels "0"

 

voice_showincoming "0"

 

voice_enable "1"

 

voice_dsound "0"

 

voice_overdrive "2"

 

voice_overdrivefadetime "0.400"

 

voice_recordtofile "0"

 

voice_inputfromfile "0"

 

voice_modenable "1"

 

voice_clientdebug "0"

 

voice_loopback "0"

Oferta dot. MyBB, IPB, phpbb by przemo, phpbb3:

  • Instalacja, konfiguracja forum
  • Konwertowanie bazy do innych silników np. z MyBB do IPB lub IPB 3.4 do 4.x
  • Przenoszenie forum z jednego serwera na drugi
  • Podpinanie domen
  • Instalacja, konfiguracja pluginów, lekka modyfikacja
  • Instalacja stylów, modyfikacje wyglądu forum
  • Doradztwo
  • Zaproponuj coś.
  • Technik

Tworzenie stron WWW (HTML5+ CSS3+JS) BOOSTRAP

Opublikowano

reinstalowałeś csa?

Oferta dot. MyBB, IPB, phpbb by przemo, phpbb3:

  • Instalacja, konfiguracja forum
  • Konwertowanie bazy do innych silników np. z MyBB do IPB lub IPB 3.4 do 4.x
  • Przenoszenie forum z jednego serwera na drugi
  • Podpinanie domen
  • Instalacja, konfiguracja pluginów, lekka modyfikacja
  • Instalacja stylów, modyfikacje wyglądu forum
  • Doradztwo
  • Zaproponuj coś.
  • Technik

Tworzenie stron WWW (HTML5+ CSS3+JS) BOOSTRAP

Opublikowano

Albo nie masz ustawionego klawisza na mówienie w cs, albo masz wyciszone mikro w ustawieniach cs. Wejdź options > voice

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

Łap Config.cfg masz w spoilerze:

 

 

 

 

// This file is overwritten whenever you change your user settings in the game.

// Add custom configurations to the file "userconfig.cfg".

 

unbindall

bind "TAB" "+showscores"

bind "ENTER" "+attack"

bind "ESCAPE" "cancelselect"

bind "SPACE" "+jump"

bind "'" "+moveup"

bind "+" "sizeup"

bind "," "buyammo1"

bind "-" "sizedown"

bind "." "+use"

bind "/" "+movedown"

bind "0" "slot10"

bind "1" "slot1"

bind "2" "slot2"

bind "3" "slot3"

bind "4" "slot4"

bind "5" "slot5"

bind "6" "slot6"

bind "7" "slot7"

bind "8" "slot8"

bind "9" "slot9"

bind ";" "+mlook"

bind "=" "sizeup"

bind "[" "invprev"

bind "]" "invnext"

bind "`" "toggleconsole"

bind "a" "+moveleft"

bind "b" "buy"

bind "c" "radio3"

bind "d" "+moveright"

bind "e" "+duck"

bind "f" "impulse 100"

bind "g" "drop"

bind "h" "+commandmenu"

bind "i" "showbriefing"

bind "j" "cheer"

bind "k" "+voicerecord"

bind "m" "chooseteam"

bind "n" "nightvision"

bind "o" "buyequip"

bind "q" "lastinv"

bind "r" "+reload"

bind "s" "+back"

bind "t" "impulse 201"

bind "u" "messagemode2"

bind "w" "+forward"

bind "x" "radio2"

bind "y" "messagemode"

bind "z" "radio1"

bind "~" "toggleconsole"

bind "UPARROW" "+forward"

bind "DOWNARROW" "+back"

bind "LEFTARROW" "+left"

bind "RIGHTARROW" "+right"

bind "ALT" "+strafe"

bind "CTRL" "+duck"

bind "SHIFT" "+speed"

bind "F1" "autobuy"

bind "F2" "rebuy"

bind "F5" "snapshot"

bind "F6" "save quick"

bind "F7" "load quick"

bind "F10" "quit prompt"

bind "INS" "+klook"

bind "PGDN" "+lookdown"

bind "PGUP" "+lookup"

bind "END" "centerview"

bind "MWHEELDOWN" "invnext"

bind "MWHEELUP" "invprev"

bind "MOUSE1" "+attack"

bind "MOUSE2" "+attack2"

bind "PAUSE" "pause"

_cl_autowepswitch "1"

_snd_mixahead "0.1"

ati_npatch "1.0"

ati_subdiv "2.0"

bgmvolume "1.000000"

bottomcolor "6"

brightness "1"

cl_allowdownload "1"

cl_allowupload "1"

cl_backspeed "400"

cl_cmdbackup "2"

cl_cmdrate "30"

cl_corpsestay "600"

cl_crosshair_color "50 250 50"

cl_crosshair_size "auto"

cl_crosshair_translucent "1"

cl_dlmax "128"

cl_download_ingame "1"

cl_dynamiccrosshair "1"

cl_forwardspeed "400"

cl_himodels "0"

cl_idealpitchscale "0.8"

cl_lc "1"

cl_logocolor "#Valve_Blue"

cl_logofile "andre"

cl_lw "1"

cl_minmodels "0"

cl_radartype "0"

cl_righthand "1"

cl_shadows "1"

cl_timeout "35"

cl_updaterate "30"

cl_vsmoothing "0.05"

cl_weather "1"

con_color "255 180 30"

console "1"

crosshair "1.000000"

fastsprites "0"

fps_max "72.0"

fps_modem "0.0"

gamma "3"

gl_dither "1"

gl_flipmatrix "0"

gl_fog "1"

gl_monolights "0"

gl_overbright "0"

gl_polyoffset "0.1"

hisound "1"

hpk_maxsize "4"

hud_capturemouse "1"

hud_centerid "0"

hud_draw "1"

hud_fastswitch "0"

hud_saytext_internal "1"

hud_takesshots "0"

joystick "0"

lookspring "0.000000"

lookstrafe "0.000000"

m_filter "0"

m_forward "1"

m_pitch "0.022"

m_side "0.8"

m_yaw "0.022"

model "gordon"

MP3FadeTime "2.0"

MP3Volume "0.800000"

mp_decals "300"

name "BaRoO[szukam Klanu]"

net_graph "0"

net_graphpos "1"

net_scale "5"

r_bmodelhighfrac "5.0"

r_detailtextures "0"

s_a3d "0.0"

s_automax_distance "30"

s_automin_distance "2"

s_bloat "2.0"

s_distance "60"

s_doppler "0.0"

s_eax "0.0"

s_leafnum "0"

s_max_distance "1000"

s_min_distance "5"

s_numpolys "200"

s_polykeep "1000000000"

s_polysize "10000000"

s_refdelay "4"

s_refgain "0.4"

s_rolloff "1.0"

s_verbwet "0.25"

sensitivity "3.000000"

skin ""

spec_autodirector_internal "1"

spec_drawcone_internal "1"

spec_drawnames_internal "1"

spec_drawstatus_internal "1"

spec_mode_internal "2"

spec_pip "0"

suitvolume "0.250000"

sv_aim "0"

sv_voiceenable "1"

team ""

topcolor "30"

viewsize "120.000000"

voice_enable "1"

voice_forcemicrecord "1"

voice_modenable "1"

voice_scale "0.750000"

volume "0.800000"

setinfo "" "1"

setinfo "status_monitor" "0"

+mlook

+jlook

exec userconfig.cfg

 

 

Oferta dot. MyBB, IPB, phpbb by przemo, phpbb3:

  • Instalacja, konfiguracja forum
  • Konwertowanie bazy do innych silników np. z MyBB do IPB lub IPB 3.4 do 4.x
  • Przenoszenie forum z jednego serwera na drugi
  • Podpinanie domen
  • Instalacja, konfiguracja pluginów, lekka modyfikacja
  • Instalacja stylów, modyfikacje wyglądu forum
  • Doradztwo
  • Zaproponuj coś.
  • Technik

Tworzenie stron WWW (HTML5+ CSS3+JS) BOOSTRAP

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...