Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne][Archiwalny] Przedświąteczne granie - 5x gold member do wygrania!


Enzil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak! Tytuł tego tematu Was nie zmylił. Do wygrania jest 5 (słownie P I Ę Ć) rang Gold Member!

Każda wiąże się z pewnymi korzyściami na mpc a także wyróżniającym, żółtym nickiem.

 

Aby zdobyć taką rangę trzeba wziąć udział w jednym z przygotowanych konkursów i wygrać :)

 

 

Konkurs 1 - Grafika o tematyce DC Universe

http://www.mpcforum.pl/topic/499387-konkurs-grafika/

Konkurs 2 - Turniej PvP w grze DC Universe

http://www.mpcforum.pl/topic/498664-konkurs-turniej-pvp/

Konkurs 3 - Wyścig w grze

http://www.mpcforum.pl/topic/498686-konkurs-wyscig-po-miescie/

Konkurs 4 - Najciekawszy, najlepszy wygląd postaci

http://www.mpcforum.pl/topic/499362-konkurs-najlepszy-wyglad-postaci/

Konkurs 5 - Poradniki

http://www.mpcforum.pl/topic/499374-konkurs-tutoriale/

 

Nie gracie w DC Universe? Nic nie szkodzi! Termin konkursów jest wystarczająco długi by móc opanować grę i zdobyć maksymalny poziom kilkukrotnie!

 

Zapraszamy!

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

Wow niezłe nagrody są już się biorę do pracy

//Kolo dostał warna,nie raportujcie już tego posta

Zbieram mpclubie.png

 

 

 

WarRock IS THE BEST GAME EVER !!!!

 

Zostałem Obrażony mam warna Podcinam sobie żyły

Opublikowano

A jak długi można wiedzieć? Bo nie widzę tu ani w tematach oddzielnych konkursów terminu ostatecznego, a dopiero zaczynam grę i nie wiem ile mam czasu jeszcze żeby się podszkolić :D

Opublikowano

ja tu widzę że w ogóle nie działają linki... " Nie masz uprawnień do przeglądania tego forum"

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

@Up: Nie działa link tylko do pierwszego konkursu. Masz do wyboru jeszcze cztery. Może to jakiś błąd przy pisaniu tematu :) Ja osobiście zaczynam już zassysać grę :D

Nothing to do here.


Opublikowano

ja tu widzę że w ogóle nie działają linki... " Nie masz uprawnień do przeglądania tego forum"

 

Zaraz to wyjaśnię z Enzil'em i dam Edit

To może po prostu jakiś przypadkowy błąd, któregoś z Moderator'ów ; )

 

//Edit

Już jest wszystko Okey ! : )

1294477714-U1.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Konkursy:

PvP i Wyścig

są organizowane przez Marceloo0, z nim musicie się skontaktować.

Wyniki pozosostałych konkursów zostaną ogłoszone wkrótce.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Uczestnicy wyścigu oraz turniej PvP instrukcje dostaną na PW. Kiedy już wyłonimy zwycięzców zostaną oni ogłoszeni w tym temacie.

Co do konkursów graficznych oraz na najlepszą postać, musimy poczekać na werdykt Jury.

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...