Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak odnaleźć swoje hasła, strony internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dziś powiem wam jak odnaleźć zapomniane hasła, loginy, strony internetowe.

Na początku powiem wam, że do tego jest potrzebna Mozilla Firefox.

Wchodzimy w ,,Narzędzia " ---> ,,Opcje" ---> ,,Bezpieczeństwo" --->

,,Zapamiętane hasła'' I znajdujemy to co chcemy.

To wszystko narka

2rpbltd.jpg

Opublikowano

Takie coś ma Google Chrome i wątpię, aby takich funkcji nie posiadała Opera...

To jest TuT napisany tylko pod Mozille, a nie pomyślałeś że większość użytkowników korzysta z innej przeglądarki ?

Mogłeś chociaż sprawdzić na innych przeglądarkach przed napisaniem TuT-a i zrobić go bardziej obszerniejszego, a tak to jest zrobiony "na odwal się".

 

Rozumiem... nowy user i chce się "wybić", ale spokojnie wszystko przychodzi z czasem...

Opublikowano

Tak jak pisał kolega wyżej, tut napisany na odwal. Mało informacji, dostępny tylko pod jedną przeglądarkę, mogłeś się bardziej postarać.

Jak tak mało informacji to mogłeś zdjęcie przynajmniej dodać żeby było widoczne, że ci zależy..

68898754.png
Opublikowano

Tak jak pisał kolega wyżej, tut napisany na odwal. Mało informacji, dostępny tylko pod jedną przeglądarkę, mogłeś się bardziej postarać.

Jak tak mało informacji to mogłeś zdjęcie przynajmniej dodać żeby było widoczne, że ci zależy..

Proszę bardzo, masz zdjęcie
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

LoL ! Za takiego tuta to nawet 1% sie nie dało by zdjąc , i to sa podstawy które wie moja mama ;|

 

A poza tym GC(gugl hrum) , opera , explor też to mają wiec nie wprowadzaj w błąd :)

Opublikowano

po za tym ta opcja działa TYLKO wtedy jeżeli ktoś dał "zapamiętaj hasło" inaczej go nie pokaże ;)


ehh.:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...