Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RolePlay 1.0.0 Tylko Iconomy + Cuby ! bez działek !


kuzin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

homo.com

 

Szukasz serwera z doskonale dobranym teamem, wieloma

pluginami oraz takiego na którym się nie zawiedziesz? Już teraz możesz zaczac swietnie się bawić w wiecie Minecrfat RolePlay Iconomy Cuboidy !!

Wystarczy, że dasz się oprowadzić po bajce jaka jest Nasz serwer.

 

(...) Wyruszaamy...

 

 

adresip.png

 

IP serwera - 5.221.56.21

 

siecihamachi.png

Jest to sprawa pierwszorzędna, bo bez tego ani rusz... Oto kilka sieci jakie dla Was przygotowalismy!

 

 

xcv123456

 

 

 

Hasło:123

 

 

 

 

czasonline.png

 

Nie wiesz kiedy możesz oczekiwać na Minecrfat RolePlay Iconomy Cuboidy !? Oto podana rozpiska na cały tydzień:

 

 

Poniedziałek:jak popadnie

Wtorek:jak popadnie

Sroda:jak popadnie

Czwartek:jak popadnie

Piatek:jak popadnie

Sobota:jak popadnie

Niedziela:jak popadnie

 

 

teamdz.png

 

 

 

Własciciel: jak popadnie

Admin #1: jak popadnie

Admin #2: jak popadnie

 

 

 

 

screenshotyw.png

 

Screenshooty - (kliknij)

 

 

dodatkoweinfo.png

 

Gramy w max 10 osób . 1 sieć hamachi . gracze którzy nie grają będa usuwani z sieci !

 

 

chceszmiec.png

Opublikowano

Dubel

http://www.mpcforum.pl/topic/498658-budujemy-wioske-cuboidy-iconomy-chest-shop-hamajchi-xD/page__p__3547951#entry3547951

W przypadku umieszczenia linku do zewnętrznego forum w grafice,linku lub czymkolwiek, publikacja oraz jej treść zostanie usunięta.

 

Cls

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...