Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Tnie się metin nawet dobry sprzęt


XaR123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam Wielki Problem bo Metin2 pl czy priv tnie się tak ze grac się nie da.

 

Moj Sprzet

 

Win Xp Home Edition

Intel Pentium 4 3.06 Ghz

2 gb Ramu

Karta Ati Radeon x1050 256 (128 bitowa)

Używam Game Boster 3,0 i CFosSpeed

Prosze O szybka Pomoc

I proszę nie pisać ze mam włączone gg czy skype bo nie używam takich programów jestem po formacie :))

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Najpierw odróżnij lagi od przycinek.

Jaka szybkość internetu?

Karta graficzna jakaś dziwna,może brak sterowników powoduje te ściny?

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Przeczyć kompa od środka.

Jak to nie pomoże to sprawdź czy procek się nie przegrzewa.

Ja to też nie to to wyłącz nie potrzebne procesy podczas gry.

Ja wyłączam jak mi tnie explorer.exe (pasek start i pulpit) i mimo że to tylko 25mb ramu mi zżera to jest poprawa ;)

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Dash - explorer.exe pobiera sporo zasobów, bo musi działać cały czas w 100% poprawnie i równie szybko. Dlatego jest poprawa, nie polecam wyłączać, bo i tak za chwilę znowu się odpali, albo gorzej - nie odpali się wcale, a potem za dużo już nie zrobisz.

 

Komputer przeczyść od środka azotem, oraz programowo jakimś czyścicielem, polecam też defragmentacje.

tlofbnowe2.jpg

Opublikowano

Myślę ze się tobie procek przegrzewa , miałem laptopa to tez mi się przegrzewał a lagi były okropne.

Polecam, przeczyścić go od środka .

♥ ♥ I'LL NEVER GIVE UP ! ♥ ♥

taj0y.jpg

 

| Ostrzeżenia: 25 % ;/ |

Opublikowano

Nie mam pojęcia co może być powodem ;/ ja mam o wiele gorszego kompa i ładnie mi chodzi :) na pewno komputer masz czysty?? czyściłeś dokładnie we wszystkich miejscach?? Jeśli tak to mi tylko jedno przychodzi do głowy... kup nowego kompa xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...