Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy konto zablokowane za Bota da sie odzyskać?


GHOST13795

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli dostałeś permamentnego bana to nie da się odzyskać

 

Jakoś * * * * * odzyskał...

Co prawda było to jakiś czas temu (jak jeszcze grałem na PL2), ale odzyskał.

Zwrócił się do Niemieckiego Supportu i wziął ich "pod włos" coś tam pisał, że będzie domagać się zwrotu pieniędzy itd...

Pewnie znalazł lukę w regulaminie, bądź coś w prawach konsumenta, ale dokładnie nie potrafię przytoczyć ...

 

 

I proszę mi nie wypisywać, że piszę głupoty bo wiem lepiej

:)

Ps. Teraz mogło się to zmienić oczywiście ^ ^

Opublikowano
;) Teraz to im możesz skoczyć. Jedyne czego możesz sie domagać to zwrot kasy za pozostały czas premki czy innych pakietów. Oczywiście pisemnie.
Opublikowano

Zresztą ... podejmując się bocenia wiedziałeś jakie to ryzyko.

Miałeś 2 upomnienia.. to Ci nie starczyło, aby przejrzeć na oczy i zobaczyć, że za raz będzie ban na stałe?

:O

Opublikowano

Polski nic nie zrobi od razu CI to mówię.

Zawsze piszą, że konto było źle chronione i w przyszłości mamy być ostrożni i ustawiać dobre hasła iw miarę możliwości zmieniać je często..

(Hahahahahahahah...)

Cały polski support.

Opublikowano

to dziwne bo ja niedostalem ani jednego warna tylko odrazu komunikat i to dopiero po na pisaniu do polskiego suportu

ze konto bezpowrotnie zablokowana za bota

 

maga tak odrazu zablokowac bez wczesniejszych warnow?

Opublikowano

sekment ale odkop napisany 7 a jest 10

Nie pouczaj mnie. Odkop traktuje jak odkop jest z ponad miesiąca.

Zobacz kto napisał temat? GHOST13795

A kto zadał pytanie? GHOST13795

To jego temat, może go odkopać nawet po roku.

 

Twój post to spam.

 

 

Nosz ja pierd. dlaczego wszyscy piszą mój nick Sekhment? Toż to kurna Sekhmet

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...