Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaka część Cod'a mi wejdzie?


PaTrOL_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM !

 

Witam ! mam wielki problem.... czy pójdzie mi Call of Duty Black Ops na tej komputer na ŚREDNICH USTAWIENIACH bez lagów

 

o to mój (słaby kupywany w 2004r.)komputer:

 

Procesor: AMD Athlon? 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.60GHz

Pamięć RAM: 2,00 GB

System: Windows 7 Ultimate Service Pack 1

Typ Systemu: 64-bitowy system operacyjny

Mój DirectX: DirectX10.0

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 8600 GT 512 mb.

Zasilacz:(dam wam to co pisało na zasilaczu po rozkręceniu odubowy): Model 4Life/400,AC - 230V 4A 50Hz

 

 

ps.proszę o szczere wypowiedzi....

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@sorden

 

 

mw2 mi na ultra chodzi ;) a black ops na chociarz średnich bez lagów wejdzie?

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

MW3 nawet ci pójdzie, ja mam nie wiele lepszy, a idzie spokojnie. Black Ops to tak jak @UP powiedział na wszystkiim laguje.

Opublikowano

@up

... co !? MW3? Serialnie :) ? pls odpowiedz bo jak tak to mam zamiar kupic ale.. na MULTI na MINIMALNYCH bez lagów?

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@up

 

czyli na średnich będą lagi :( ?

 

 

sorka za tego posta nie dawajcie 5 % :>

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@up

 

thx za info ! lubie to macie..

 

 

(dacie mi też:>)?

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ja na multi gram na średnich bez lagów. Tutaj masz mojego kompa jakby co porównaj sobie.

 

Procesor: Intel Pentium Dual CPU E2200 2,20GHz

Pamięć RAM: 4,00 GB

System: Windows XP Professional SP3

Typ Systemu: 32-bitowy system operacyjny

Mój DirectX: DirectX9.0

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 9600 GT 512 mb.

Opublikowano

@AimBoter

 

ech.. procka mam lepszego :>

 

 

karta graficzna i ram słabszy.. dokupię też z 2GB ram i bede mial 4GB ram.. może mi się uda na srednich bez lagów.. mam nadzieję :)

//nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...