Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaka jest najlepsza broń według Ciebie ?


Alfertz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie !

W tym temacie , każdy może napisać jaka jest jego ulubiona oraz najlepsza broń w Cod mw 2.

Oczywiście broń oraz dodatki do tej broni .

 

 

 

Zaczynam :

 

Według mnie jest najlepsza broń : Ak 47 + G18 z tym Red Dot Sight.

♥ ♥ I'LL NEVER GIVE UP ! ♥ ♥

taj0y.jpg

 

| Ostrzeżenia: 25 % ;/ |

Opublikowano

Nie wiew czy nie było takiego teamu, i nie wiem czy tego moderator nie doda do koszu. ;d

 

Ale dobra, moja;

UMP+Tłumik+Koluminator laserowy

SCHAR + KOLUMINATOR CYFROWY + TUBA. < 3

zv669_sipeantus.png

Opublikowano

Generalnie Tuba czujnik pulsu i ostatni bastion to największe gówno w tej grze a ci co tego używają to poprostu noobki ;/ taka prawda . Najlepsze to kokszenia AK-47 FMJ / SPAS-12 powiększone magazynki kieszonkowiec moc obalająca ninja troche skilla i można spokojnie walić wyniki 50 + ( mój rekord na dominacji 116 - 4 z seriami ofiar harrier pave low strzelec śmigłowca ) Do tego mała porada - grajcie na słuchawkach zawsze możecie kogoś usłyszeć jak idzie za wami i można go łątwo uwalić .

Opublikowano

jako snajper:

barrett+fmj + m1104+fmj

kieszonkowiec moc obalajaca ninja

jako zwykły piechur xD:

ak-47 + fmj

kieszonka zimnokrwisty ninja

lub

ump+tlumik+szybsze strielanie na mniejszych mapach

gadzet zimnokrw pewne celowanie

a ulubiona moja broń to barrett...

Opublikowano

Nie wiew czy nie było takiego teamu, i nie wiem czy tego moderator nie doda do koszu. ;d

 

Ale dobra, moja;

UMP+Tłumik+Koluminator laserowy

SCHAR + KOLUMINATOR CYFROWY + TUBA. < 3

Sorry, że się czepiam ale ma być SCAR-H ^^

-------------------------------------------------------

Teraz moja część :

a)W2000 Ext. mags albo FMJ , Striker tak samo

b)ACR FMJ albo tłumik , TMP też FMJ albo tłumik

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Trudno tak wybrać ulubioną broń :/ Szczególnie jak są duże i małe mapy, więc nie mam jednej ulubionej broni tylko kilka :D :

Intervention + FMJ

m4 + tłumik

ump45 + tłumik

Opublikowano

AK-47 + holograf/M93 Raffica akimbo :)

 

Kieszonkowiec

Moc obalająca

pewne celowanie

 

i nie ma h*** we wsi aby cb zabic :P

Opublikowano

Gram tylko na Hardcore, więc może być nieco inaczej :)

 

Zwykle gram:

SCAR-H + Red Dot Sight

 

Gdy snajpię:

Intervenion + Silencer

 

Czasami też:

RPD + RDS

UMP-45 + RDS

 

Lub, gdy trzeba zniszczyć jakiegoś choppera;

L68 (ten pierwszy LKM) + chwyt

 

Broń drugorzędna to zwykle USP-45 lub G18.

 

Perki:

Kieszonkowiec, Zimnokrwisty i Komandos

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...