Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Hard-Games Dedyk 24/7 [No Hamachi, No-WL, No-Premium, FB]


sLuu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znudziły ci się serwery typu, Survival, Rp, RPG?!

 

ZAPRASZAMY DO NAS!

 

1. Typ: Freebuild

2. Premium?: NO-Premium.

3. Zwierzęta: On

4. Potwory: Off

5. Pvp: Off, wkrótce ON.

 

6. IP: 188.165.248.212:25100

7. Team:

- H@: Bily (Wiek 16 lat)

- SuperAdministrator: sLu (Wiek 14 lat)

- SuperModerator: Kominiarz (Wiek 15 lat)

- Ksiądz: STANOWISKO WOLNE SZUKAMY CHĘTNYCH, PISAĆ NA SERWERZE.

- Leśniczy: cinek64 (Wiek 15 lat)

8. Sloty: 10 (Brak Funduszy :()

9. Rangi:

- Gracz

- VIP

- Leśniczy

- SuperModerator

- Technik

- Ksiądz

- Budowniczy

- SuperAdministrator

- HeadAdmin

- Poszukiwana Osoba z Umiejętnościami graficznymi PILNIE! Pisać na gg 36517374

 

10. A oto kilka ss'ów z gry!:

 

 

 

 

 

- Las: 20111206182548.png

 

 

 

- Spawn: 20111206182626.png

 

 

 

- Sklep: 20111206182700.png

 

 

 

- Kosciół Im. Św. ... : 20111206182704.png

 

 

 

11. Na serwerze są troszeczke nietypowe pluginy komendy:

 

Na Warp:

 

- /wto [nazwa] - Aby się teleportować do danego miejsca

- /wl - Sprawdzanie dostępnych warpów

- Jobs'y:

- Nasze jobs'y są bardzie rozbudowanie, niż zwykłe :).

Opublikowano

Jako Head Admin zapraszam serdecznie na Serwer, tak samo zapraszam do kupna Vip'ów, Vip posiada : 2 Działki, eq diamentowe + 64 diaxy, 50tyś dolarów. Vip kosztuje 11zł na 1miesiąc i tydzień! W Sprawie kupna proszę pisać na Skype bily471

Opublikowano

Nie , że cię nie lubię, ale narobiłeś już dość szkód na serwerze, i dość naupszykszałeś graczom gry, ja dziękuję za takiego gracza.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...