Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[X360][Pytanie] Zakup xboxa360 jestem zielony co do tego ;D


ShinShoda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zacznijmy tak Siema wszystkim no a więc chcę kupić dobrego xboxa 360 do 1000 zł + przerobienie wieć prosze doradzać

Dodatkowe info :

Gry będe miał od kumpla bo mu nie brakuję jak i 2 pad

Napewno musi być dużo pamięci na save bo gier będzie po uszy :D

 

Pytania :

No właśnie czy gry się instaluję na xboxie czy pamięć jest tylko do save?

Ile kosztuje korzystanie z internetu <xbox live>?

 

Nagradzam :D wszystkich!!!

shinshoda.png

<p style="text-align: center;"><span rel="lightbox"><img data-cke-saved-src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></span><br></p><p style="text-align: center;"><a data-cke-saved-href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" class="bbc_url" title="Zewnętrzny odnośnik" rel="nofollow external"><img data-cke-saved-src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></a></p>

 

Proszę o zdjęcie 10%-20% WARNÓW ;<

Nie bądź świnia dajj kamie... ekhem

axyc.png

Opublikowano

Chcesz przerabiać, tak? Więc za internet nic nie płacisz, bo na 90% dostaniesz bana. Gier instalować nie można, tylko poszczególne pliki jesli gra to oferuje aby szybciej się wczytywało.

24g95xl.png

by

Baksiu

Opublikowano

A jaki model polecasz ? bo planuję slima z dyskiem 40 gb ?

shinshoda.png

<p style="text-align: center;"><span rel="lightbox"><img data-cke-saved-src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></span><br></p><p style="text-align: center;"><a data-cke-saved-href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" class="bbc_url" title="Zewnętrzny odnośnik" rel="nofollow external"><img data-cke-saved-src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></a></p>

 

Proszę o zdjęcie 10%-20% WARNÓW ;<

Nie bądź świnia dajj kamie... ekhem

axyc.png

Opublikowano

niema slima 40 gb jest albo 4 gb albo 250 gb ja bym kupil xboxa slim 4 gb i dokupil dysk 250 gb xbox 4gb ma matowa obudowe wiec sie nie rysuje a 250gb ma taka jak ps3 te pierwsze fat i sie rysuje xbox 360 4gb +250 gb dysk dobry zestaw tez zamierzam kupic se xboxa 4 gb ;p

Opublikowano

@up

Sorki chciałem właśnie napisać 4 gb;p wiem ale ile mniej więcej potrzebuje taka standardowa gra bo jak pisałem gier będzie dużo a mam małe braki co do gier.

shinshoda.png

<p style="text-align: center;"><span rel="lightbox"><img data-cke-saved-src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></span><br></p><p style="text-align: center;"><a data-cke-saved-href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" class="bbc_url" title="Zewnętrzny odnośnik" rel="nofollow external"><img data-cke-saved-src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></a></p>

 

Proszę o zdjęcie 10%-20% WARNÓW ;<

Nie bądź świnia dajj kamie... ekhem

axyc.png

Opublikowano

Jeżeli zależy Ci tylko na save'ach

to dysk wystarczy 4gb. Jeżeli będziesz przerabiać konsole to nie warto interesować się xbox live ale jak zależy Ci na tej info to 14 miesięcy za 150zł, 1 miesiąc - 30zł. Slima przerobisz za 100zł więc konsole oglądaj do 900zł max a lepiej patrz za tańszymi i zostaw sobie trochę kasy na płyty, napęd do nagrywania gier.

darkness3.png

Opublikowano

Xbox 360 arcade Jasperka przerobiona - allegro -500zł~ ( + dysk 250gb 250zł~)

Internet ? Nie ma sprawy jest Xlink.

Gry instalować chcesz? Dasha do 7xxx i JTAG'a zrobisz.

Wiem, że wspomnienie nigdy nie zginie

Tak jak wspomnienie po pierwszej dziewczynie

Jak czasy podstawówki

Zbite butelki, ubite lufki

Starte zelówki w podróży

Polowanie na chwile się nie dłuży, się nie nuży...

Opublikowano

Teraz nie warto pchać się w JTAG'a. Wyszedł RGH (to samo co JTAG a nawet więcej możliwości). Uruchomisz go na każdej konsoli z HDMI nie zależnie od dasha.

darkness3.png

Opublikowano

CO do samego zakupu...

Polecam zestawy typu "Xbox 360 slim 250 GB + Kinect" Takie zestawy są w okolicach 1150-1300 zł na Allegro.

Moim zdaniem opłacalne bo kupując samą konsolkę o podobnych parametrach zapłacisz około 1000zł, a Kinect oddzielnie w sklepie to 650 zł... Parodia.

Opublikowano

Ok ostatnie pytanie czy jak kupie xbox 360 slim 250 gb 2 pady i okablowanie to czy dam rade grac w BF 3 cod mw 3 i red dead redepmtion.

PS.Sorki ze bez polskich znakow ale jakos nie moge ich robic ^.-

shinshoda.png

<p style="text-align: center;"><span rel="lightbox"><img data-cke-saved-src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></span><br></p><p style="text-align: center;"><a data-cke-saved-href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" class="bbc_url" title="Zewnętrzny odnośnik" rel="nofollow external"><img data-cke-saved-src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></a></p>

 

Proszę o zdjęcie 10%-20% WARNÓW ;<

Nie bądź świnia dajj kamie... ekhem

axyc.png

Opublikowano

Hehe wiadomo ok dzieki mozna zamknac temat.

shinshoda.png

<p style="text-align: center;"><span rel="lightbox"><img data-cke-saved-src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></span><br></p><p style="text-align: center;"><a data-cke-saved-href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" class="bbc_url" title="Zewnętrzny odnośnik" rel="nofollow external"><img data-cke-saved-src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></a></p>

 

Proszę o zdjęcie 10%-20% WARNÓW ;<

Nie bądź świnia dajj kamie... ekhem

axyc.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...