Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Ludzi do gry w weekendy.


MrTypasek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam ekipy do gry w LoLa (w weekendy)

Wymagania:(*te przy których gwiazdka najważniejsze)

(*)-14,15,16 lat

-4 osoby (fajnie by było gdyby była przynajmniej jedna dziewczyna)

(*)-podstawowa umiejętność gry (chodzenie, używanie skilli, skróty klawiszowe)

(*)-posiadanie skypea

(*)-umiejętność zachowania się w grupie (ograniczone przekleństwa,kulturalność)

Inne informacje:

-gramy od początku (1lvl)

-wybieramy region (wspólnie)

-na nowych kontach gramy tylko razem

O mnie:

-jestem początkowym graczem który szuka znajomych do grania w miłej atmosferze.

-nie uwaźam się za dobrego gracza, a nawet rzekłbym że dosyć słabym (ogarniam ledwie parę postaci)

-mam 15 lat

-można znaleść mnie na skype podnickiem mrtypasek

Proszę zgłaszać się w temacie, na pw lub na skype

beznazwy1inh.jpg

Opublikowano

Polecam:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/324020-szukasz-przyjaciol-do-gry-zajrzyj/

Moje AMV:

 

Arpeggio Of Blue Steel:

https://www.youtube.com/watch?v=tMZDfT2ds4I

5 Centimeres per second:

http://www.youtube.com/watch?v=4UFHW47oIwc

Gun Gale Online// Sword Art Online 2:

https://www.youtube.com/watch?v=fP2gEn28_cY

Postaw +, właśnie plusy motywuja mnie do dalszego działania

Opublikowano

Może bym się pisał no to ;p w sumie, nwm czy będę miał tak dużo wolnego czasu, wiadomo też z kumplami trochę pograć etc. ale ogółem pomysł nie jest zły :D A czy będzie to nakręcane? :P

Opublikowano

No cześć mam 14 lat i gram w LoL'a już około 1,5 roku więc mam trochę doświadczenia ^^ .Posiadam skypa (i tak jak kolega wyżej chciałbym abyśmy zrobili hmm kto wie może serie na yt?) Jeżeli zbierzemy resztę to jak najbardziej możemy pograć ;)

 

 

**W LoL'a gram cały tydzień koło 3-5h dziennie :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ja bym raczej tego nie nakręcił mam za słabego procka i nie wiem czy ktoś chciałby oglądać moje lamienie.

Koledzy wyżej potrzebujemy jeszcze dwóch osób chłopaka i jedną dziewczyne jak by dało radę

beznazwy1inh.jpg

Opublikowano

Dobra nie musimy kręcić ,a co do twojego lamienia może troszkę cie poducze ;D

 

Ja jestem chętny możemy od razu wymienić się skypami ^^

 

**Ciężko będzie znaleźć nam dziewczyne xD

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Coś tam w miarę ogarniam ale tylko jaxem, caitlyn, kassadinem i miss fortune, w zasadzie mógłbyś mię trochę poduczyć :P.

Skypeami możemy wymienić się w weekend jeśli jest taka możliwość bo tydzień mam zajęty testami próbnymi

beznazwy1inh.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...