Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Z komputerem!


Graboss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z prockiem mam cały czas użycie procesora 50+ w procesach mam wszystkie pierdoły powyłączne tylko mozila sporo pobiera ale gdy ją wyłącze mam cały czas powyżej 50 . Co jest grane ?? http://imageshack.us...23/zotwart.png/ Tu mam jeszcze temp z otwartą obudową a gdy zamknę mam 50-52 i mam płomyczek obok ;/

procesor to AmdAthlon 64 x 2 dual core processor 4000+ 2.11ghz

Opublikowano

w czym tu problem, masz normalną temperaturę , może jakby była na poziomie 70 stopni można było by się martwić

 

a obciążenie to raczej normalne dla windows bo pewnie nie zwracasz uwagi ile to jeszcze śmieci sam doinstalowałeś i uruchamiasz przy okazji , skąd wiesz że masz wszystko co nie potrzebne i zbędne wyłączone ?

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

@UP

Czytasz posty? To nie jest wina zewnetrznego nagrewainia sie tylko jakichs programow uruchomionych na komputerze.

 

Wejdz w cmd, wpisz komende tasklist i przekopiuj tutaj liste uruchomionych procesow a postaramy sie sprawdzic co jest przyczyna tekigo zuzycia procesora.

 

Na takim pocesorze na czysto nie powinno byc obciazenia wiecej niz 2%.

Opublikowano

Nie mogłem skopiować nwm czemu ale mam screena

http://imageshack.us/photo/my-images/69/ssdsad.png/

. Na czysto czasami mam tak że 7-11 % ale rzadko

Opublikowano

i czemu się dziwisz jak masz antywirusa ( G-DATA ) uruchomionego w tle co działa i tak obciąża

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

jak bez? ty go wyłączasz tylko czy odinstalowałeś ?

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...