Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Nowy komputer


MagcikWarrior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka zbliżają się świąta święta = kasa. (Oczywiście nie odbierajcie tego że w świętach widze tylko prezenty ale nie o tym mowa). Mam zamiar usprawnić komputer a więc. Jakby wyglądały nowsze produkcje na takim sprzęcie.

Procesor:AMD Phenom II X4 955 Black Edit /3.2GHz, 125W, AM3, BOX, rev. C3/

Płyta główna:Asus M5A78L/USB3 /AMD760G, AM3+/

Pamięć RAM:GoodRam 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9

Karta graficzna:Asus Radeon HD5670 1GB DDR3 /128bit/ DVI/HDMI

Opublikowano

Moim zdaniem nie masz co poprawiac, ale jak juz usilnie chcesz, to co najwyzej karte graficzna ...

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano

Do gier wystarczy to co masz wybrane oprocz karty graficznej. Jak masz troche wiecej kasy (znaczy "mikolaj" ma) to mozesz kupic HD6950. Najnowsze gry beda dzialaly na najwyzszych detalach. Jedyne co musisz sprawdzic jeszcze zeby dokupic grafike to zasilacz, tzn. jaka marka i model. Jak otworzysz obudowe to bedzie na zasilaczu pisalo. Jezeli to bedzie jakis no-name (np. 400W jakis codegen albo takiej firmy jak obudowa) to bedziesz musial jeszcze dokupic zasilacz np. jakis OCZ 550-600W.

 

Na tym sprzecie co wybrales jedyny problem bedzie z grafika w najnowszych grach.

Opublikowano

Najpierw podaj ile chcesz kasy wydac w kompa :) A potem czy tylko chcesz te 4 podzespoly kupic. Oraz jaki zasilacz posiadasz

Opublikowano

XisD

 

A czy on jest jasnowidzem? Powiedzial tylko, ze kasa ze swiat bedzie

 

 

Jak kupujesz PII to przygotuj 150-170 zl na cichy i wydany cooler.

 

Zobacz ten, zasilacz i kup karte hd6850/gtx460 i wyzej.

Opublikowano

A jak dostaniesz 500zl? To wtedy będzie dupa z komputera.

Ale jak przupuszczasz ze tyle ile kmpa zlozyles to i tak dobry jest.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...