Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Tajemnicze stworzenie - mamy się bać?


Tensei

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jak widać jestem nowy na forum i nie wiem czy ten temat był. Mam pewien dylemat, na pewien temat. Przejdę do rzeczy. Pewnego razu grając z kolegą, idąc przez zarośla zauważyłem dziwne stworzenie. Było niebieskie i wyglądało jak duch. Miało pasek życia. Widziałem go pare razy. Ktoś widział? Słyszał?

xin_zhao_by_atothaz7-d3a756h.jpg

Opublikowano

Jest to champion Urf . Nie udany champion który miał wyjść. zrobili mu taki niby nagrobek. Jeżeli ktoś posiada skin Warwicka i na sobie ma takiego morsa to własnie Urf. Ogólnie on tylko wychodzi chwile polata i się chowa a warwicka z tym skinem biję łapą xD.

 

@Down

 

Wpisz sobie na YT Urf and Warwick zobaczysz xD

Gość Menesterowy
Opublikowano

@UP

Roz&ebałeś mnie :D

Pewnie minion, albo skórka Halloween ^^

Bywalec
Opublikowano

Chyba to wyskakuje jak sie ma skin grandpa czy jakoś tak. Taki warwick babcia

 

@EDIT

Na youtube wpiszcie league of legends urf

i bedziecie mieli

1341252514u674515.jpg

By Cristiano

Opublikowano

Ktoś wyżej napisał... To nie bajki, to jest niewypalony champion (jakieś tam są bugi, że czasem Cię uderza), który się wyłania i można go obczaić na prawo od turreta (tego najwyżej) na topie w blue team :) taki niebieski duszek :P

 

@p.s. dokładniej to ponad krzakami na prawo od tego turreta :P

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

Gdy widzisz zjawy grajac w lola wiedz ze cos sie dzieje.

Zeby znow jakis ciec nie usunal mi posta powiem wam, ze to urf, wiecej napisal wam up

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Opublikowano

WW z urf skinem chyba się boi/bije.

Nie pamiętam co robi na Urf Ridera Corkiego ;/.

Btw.To nie był legendary skin do ww ,tylko unikatowy.

Za 5rp był --.--

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...