Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomocy:D


xpinekkryyx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , chciałem zacząc grac w Wowa pierwszy raz ;] Sciagam i sciagam :D Sciagało fajnie po 700-750kb/sec i nagle przy 2 mb do konca sie zacieło cos transfer spadl do tylu omg :D4cd77e5437c89026m.jpg Stoi caly czas na 1.9mb lol;/

 

 

 

Edit juz 1H mi tak stoi ...

farah.png

Opublikowano

jakis blad podczas logowania. Ale jak resniesz pobieranie to dalej bedzie sie pobieralo bo tez aktualizowalem do 4.2.0 przez lunchera to chyba z 3 razy tak robilem :)

 

P.S dzieki tobie dowiedzialem sie ze jest juz 4.3 :P

Opublikowano

Jak resnać pobieranie ?;/

 

Czemu nie moge Wbic?;/

 

ps; Moze napisze ,,, moze cos zle zrobiłem :[

 

Zarejestrowałem się tutaj https://eu.battle.ne...ion/wow/signup/ .

Zweryfikowałem konto na emailu

Zrobiłem tutaj konto z tymi samymi Danymi https://eu.battle.net/

Zweryfyfikowałem wszedlem zalogowałem się ale w gre nie moge pisze to co powyzej na zdjeciu pomocy.........

 

5a5a041f9942dcdcmed.jpg

farah.png

Opublikowano

A skąd ściągałeś? Może masz US clienta ? Pokaż screena jak wygląda twoje konto z wowem na battlenecie, możesz dane zamazać.

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Sama rejestracja na battle.net nic nie da. Musisz dodać/wpisać cd-keye WoWa: classic, TBC, WOTLK, cataclysm w odpowiednim miejscu, by zagrać na globalnym serwerze.

cd-keje możesz kupić np tutaj:

keye.pl

Opublikowano

62efbdbdd61700fbm.jpg

 

 

bf58a55844fd2e82m.jpg

 

 

9947bddae6f18043m.jpg

 

A Sciagnełem z https://eu.battle.net

 

 

Sama rejestracja na battle.net nic nie da. Musisz dodać/wpisać cd-keye WoWa: classic, TBC, WOTLK, cataclysm w odpowiednim miejscu, by zagrać na globalnym serwerze.

cd-keje możesz kupić np tutaj:

 

 

Tak ale na tej stronce http://www.world-of-...ld-of-warcraft/ jest napisane i opisane dokładnie jak zagrać na oficjalu tylko że sa ograniczenia ale do 20-go lvla. Zrobiłem tak jak tutaj opisane.

farah.png

Opublikowano

Logując się wybierasz konto WoW1?

Wpisujesz poprawnie e-mail i hasło?

Jak masz wersje wowa EnUS to się nie połączysz, bo masz konto na europę...

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

da, wejdź na US stronę i sobie zrób

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...