Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki serwerowe z modami by BartekPob [1.8.1] [NOWOŚĆ!]]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Chciałbym przedstawić moje pierwsze pliki serwerowe!

Nie są to zwykłe pliki - do tych plików wgrane są MODY!

Narazie pod wersje 1.8 , poniewaz nie ma tych modów pod 1.0.0...

Kiedy tylko wyjdą nowe wersje zaktualizuje pliczki.

 

 

 

 

 

 

PLIKI SERWEROWEv.1

By BartekPob

 

 

Pliki posiadają zmodowany craftbukkit[1337] na którym wgrałem dwa mody:

  • IndustrialCraft? 1.23 r5
  • BuildCraft 2.2.5 r2

Aby zagrać na serwerze gracz musi mieć taką samą wersje modów wgraną na kliencie...

 

 

 

~PLUGINY~

  • AuthMe
  • AutoSave
  • ColoredSigns
  • CommandBook
  • HeroChat
  • iConomy
  • LWC
  • Permissions
  • PermissionsPlus
  • WorldEdit
  • WorldGuard

Wiem że pluginów jest mało. W przyszłych wersjach dodam więcej...

 

 

~DOWNLOAD~

http://www.multiupload.com/CJ7CWRNN9B

 

 

SKAN:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=2b278e09c8675c865bec9e352fe370855f89b31f4928fcfbb438607b15ac92db-1323100799

 

 

 

 

 

Pliki zrobiłem sam, od podstaw. Nie jest to żadna kopia. Wszystko było robione prze ze mnie...

 

ZABRANIAM KOPIOWANIA PLIKÓW, PRZYWŁASZCZANIA SOBIE ICH BEZ PODAWANIA AUTORA i ROZPOWSZECZNIANIA NA INNYCH FORACH!

 

 

Jeżeli pliki będą się podobać zrobię także inne wersje z innymi modami....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Życzę miłej gry i liczę na ,,Lajki'' xD

Opublikowano

Te mody są najgorsze, na gre survival.Na creative się na nich lepiej gra... przykład:

 

Szukasz ropy, nie znajdujesz.

 

2 dni później zostawiasz wiadro, idziesz na polowanie a tu ropa.

 

Wracasz po wiadro, wracasz na miejsce - ropy nie ma :P.

 

Ale za sam cały temat i pluginy +

nie reklamujemy kanałów yt.

Opublikowano

Te mody są najgorsze, na gre survival.Na creative się na nich lepiej gra... przykład:

 

Szukasz ropy, nie znajdujesz.

 

2 dni później zostawiasz wiadro, idziesz na polowanie a tu ropa.

 

Wracasz po wiadro, wracasz na miejsce - ropy nie ma :P.

 

Ale za sam cały temat i pluginy +

 

 

Gra na creativie nie ma sensu...

A co do tego buga to nie wiem.

Ja nie miałem żadnych problemów w grze :D

Opublikowano

@OFFTOPIC

możesz dodać opis modów? i dodaj SDK gun jak będzie na 1.0.0

@TOPIC

mi się pliczki i temat podoba licze na więcej wgranych modów oraz na szybsze zaktualizowanie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...