Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Notch nie będzie już szefem projektu Minecraft


Sillver

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Notch jest symboliczną postacią w świecie gier wideo, w szczególności w segmencie gier niezależnych. Odniósł niesamowity sukces, stając się milionerem, pozostając niezwykle sympatycznym i lubianym człowiekiem. Ojciec Minecrafta poinformował dzisiaj na swoimblogu, że rezygnuje z funkcji szefa tego projektu. Jego miejsce zajmie Jens Bergensten.

57_60630094.jpg

Nie oznacza to, że w ogóle przestanie on interesować się swoim dziełem. Wciąż będzie okazjonalnie pomagał przy Minecrafcie. W tej chwili Notch planuje wybrać się w końcu na wakacje, natomiast po powrocie chce zająć się zupełnie nowym projektem.

Trzeba przyznać Perssonowi, że zostawia Minecrafta w świetnym stanie. Niedawno odbył się pierwszy wielki festiwal dla fanów tej gry - Minecon, poza tym gra w końcu oficjalnie miała swoją premierę, zebrała też świetne recenzje, więc jeżeli do tej pory ktoś nie słyszał o tym tytule, to z pewnością już się to zmieniło.

Osobiście kupiłem Minecrafta kilka miesięcy temu i pograłem zaledwie kilkadziesiąt minut. Nie przekonuje mnie specjalnie ta produkcja. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie dałem jej jeszcze szansy. Trochę się jednak boję, że przesadnie mnie wciągnie.

100 postów [x]

150 postów [x]

200 postów [-]

250 postów [-]

300 postów [-]

Gość SynekMTG
Opublikowano

Weź se nie żartuj >. >

Minecraft bez Notcha to jak ocean bez wody...

Opublikowano

Co ty minecraft bez notcha to jak las bez drzew a żeby nie było spamu to powiem , że przyda mu się odpoczynek po długiej żmudnej pracy ;d.

Opublikowano

To nie żart -,- też jestem wk***ion**

chcecie źródło ?

100 postów [x]

150 postów [x]

200 postów [-]

250 postów [-]

300 postów [-]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...