Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Najlepsze gry na komórkę


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PISZCIE TU JAKIE GRY WAM SIĘ NAJBARDZIEJ PODOBAJĄ +DO KAŻDEJ KRÓTKI OPIS O CZYM ONA JEST ;) ,ALBO JAKIŚ SS

 

 

NP :

Icy Tower icytower176.gif

opis:cy Tower to jedna z najpopularniejszych gier zręcznościowych ostatnich laJak zdobywać punkty i jak są one liczone?

Za każde zdobyte piętro otrzymujesz 10 punktów - dodatkowo możesz uzyskiwać bonusowe punkty za wykonanego kombosa.

ZAMIENIE EQ YANGI KONTA Z SYRIUSZ NA EQ KONTA YANGI BYLE CO NA RAVI

NA SYRIUSZU PL MAM MIĘDZY INNYMI:

-200kk ninja 38lvl zbr. na 18lvl 1khp 15sztyle 5b kd+3

-budde+9 10luda/-budde+9 12inta 5b / PW lub gg 32803264

Opublikowano

pamiętam dobre czasy jak jeszcze miałem SE to zawsze ciupałem w pokemony najczęściej redy pl. I jeszcze elastomania... mniam ;) A teraz sobie kupiłem do testowania telefon za 600 zl :) LG P500 i na nim to najczęściej sobie pykam w Wściekłe Ptaki :D lub Zenonie 4 albo jeszcze Gangstar 2

Lubie To

fw821y.png
Sygnaturka wykonana przez FailStunt


 

Opublikowano

Dobrych gierek jest sporo i wszystko zależy od naszych upodobań...

Dobre są strategie na telefony z dużym, dotykowym wyświetlaczem.

 

Osobiście czasami pogram w "Pokemon", gdyż przypomina mi to młode lata jak z GameBoy-em się śmigało i expiło pokemona tak, aby osiągnął ostatnie stadium.

Sporo gierek jest tłumaczonych na polski - więc gry java to nie problem.

Gry na Androida i na iOS to dopiero gierki ^ ^

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na swoim ostatnio męczę:

-GTA 3 - raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, fabuła żywcem z PCta, ale warto czasami powrócić do gier na których, wydaje mi się, że większość się wychowała.

- NFS Hot Pursuit - świetna ścigałka

- Race of Champions - jak up

- Fast 5 - jak up

- Apparatus - świetna gra logiczna, w której możemy wykorzystać swoją wiedzę z zakresu fizyki i życia codziennego.

EMPTY :C

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...