Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][1.0.0][NO-WL][NO-PREMIUM][NO-HMACHI] Death Survival - fajne pluginy


Raflik128

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam prezentuję mój nowy serwer: Death Survival

Nie jest dedykowany niestety

Postaram się wymyśleć jakieś godziny online itp.

Admin główny - RafiMine

Mod 1 - Zajęty

Mod 2 - Zajęty

Mod 3 - Zajęty

Mod 4 - Zajęty

Mod 5 - Zajęty

Ekipa już jest !

Otwarcie serwa: 03 grudzień

INFO:

 

IP - 88.156.181.37

Sloty - 30

Nether - OFF

Moby - ON

Zwierzęta - ON

PVP - ON

 

Komendy itp. pisze na/spawn Czytać także/rules

 

Więc biorę się za budowanie mapy i czekam na serwerze.

Na razie :).

Zapraszam na Cyber Craft

IP: 31.11.250.84

No-Hamachi

No-Premium

No-Dedyk :(

Są magiczne kamienie jak u Qusima tylko bez limitów i serwer bez premium ! :D

Opublikowano

Bug na respie ..

 

Lagi Nie do grania ...

 

brak ogarniecia przez Administratora .. Zero ..

 

Nie Polecam !

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Lagów Nie Ma JA i MoDzi ogarniamy serwer nie martwcie się :)

On się wkurzył bo nie dostał MoD'a i tak napisał.

Nie wierzcie mu.

Jutro serw włączony ok. godziny 10 :)

 

Chcecie działki czy budowanie w wolnym miejscu ?

Cuboidy i tak i tak będą !

 

 

P.S. Przyznam że bug na respie był bo budowaliśmy budynek do respa. Już go nie ma :)

Zapraszam na Cyber Craft

IP: 31.11.250.84

No-Hamachi

No-Premium

No-Dedyk :(

Są magiczne kamienie jak u Qusima tylko bez limitów i serwer bez premium ! :D

Opublikowano

[quote name=Faken :D' timestamp='1322950684' post='3537801]

nom lagi sa i to wielkie

Nie ma lagów po prostu włączyłem serwer tylko na chwile żeby status dodać. Po za tym jak ktoś jest na mob arena jest duża szansa że będą choć małe lagi. Nikt inny lagów nie miał może ty coś z netem masz ?.

Zapraszam na Cyber Craft

IP: 31.11.250.84

No-Hamachi

No-Premium

No-Dedyk :(

Są magiczne kamienie jak u Qusima tylko bez limitów i serwer bez premium ! :D

Opublikowano

Dzisiaj serwer prawie nie był online ponieważ byłem na urodzinach. Postaram się go jeszcze włączyć. :)

Zapraszam na Cyber Craft

IP: 31.11.250.84

No-Hamachi

No-Premium

No-Dedyk :(

Są magiczne kamienie jak u Qusima tylko bez limitów i serwer bez premium ! :D

Opublikowano

Mam dla was przykrą wiadomość niestety z powodu czasu wolnego i słabego komputera (18 grudnia mam uro więc będę miał lepszy) ale zamykam serwer :(.

Kiedyś będzie reaktywacja obiecuję wam.

 

Temat do zamknięcia.

Zapraszam na Cyber Craft

IP: 31.11.250.84

No-Hamachi

No-Premium

No-Dedyk :(

Są magiczne kamienie jak u Qusima tylko bez limitów i serwer bez premium ! :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...