Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Rozwiązanie na błąd "Error create thread" w fishbot by ErpeL


saints

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój własny pomysł na rozwiązanie tego błędu!

 

x1bxa8.png

 

A więc zaczynamy:

1. Pobieramy "Injector - PerX"

2. Wchodzimy do folderu gdzie mamy zainstalowanego fishbot'a.

3. Odnajdujemy plik m2fish.dll

(przykładowa ścieżka do tego pliku: C/program files/M2Fish/M2fish.dll ścieżka może się różnić ponieważ nie wiem gdzie wy macie zainstalowanego tego cheata.)

4. Odpalamy Injector.

5. Klikamy na zakładkę "Add" i wybieramy M2fish.dll

6. Klikamy dodaj

7. Na pasku pokaże nam się napisz że Injector czeka na odpalenie metina.

8. Odpalamy metina i pokazuje nam się okienko z fishbotem.

 

PS. Miałem ten sam błąd i mi to zadziałało. Tut jest w 100% mój.

Jeżeli masz nadal problem pisz na PM, a jak pomogłem kliknij 'lubie to'.

;)

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Injector PerX

 

Download:

Skan:

Opublikowano

Żeby było łatwiej znaleźć tego Injectora, to może podaj link, bo nowi użytkownicy mogą nie znaleźć. Ale dam Like'a ;))

Daj Like'a ;D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

1. Injector wrzucam do folderu z metkiem?

2.Czy można go wrzucać do metka z camer modem na PL-a?

3.Gdzie zrobiłem błąd....?

/pobrałem injector

/wzuciem go na pulpit

injpulpit.png

 

 

/wchodzę do folderu gdzie mam zainstalowanego fb

folderzfb.png

 

/odnajduję plik m2fish.dll

m2fishdll.png

 

/włączam injector

odpalamyinjector.png

 

 

 

,,7. Na pasku pokaże nam się napisz że Injector czeka na odpalenie metina. -nie pokazuje mi się to info

8. Odpalamy metina i pokazuje nam się okienko z fishbotem.'' - brak

/Klikam na zakładkę "Add" i wybieram M2fish.dll

 

nowyobrazmapabitowazw.png

 

/http://www.mpcforum.pl/topic/514984-problem-z-m2fisch-42/page__p__3662304#entry3662304

Opublikowano

A przepraszam wiem w czym już problem,poradnik spoko.

 

Chcialbym jeszcze poprosić o link do downoaldu

 

 

HackShield Bypass v1.5.

Nie do tematu odrazu do pobrania ......

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, pierwszy raz mam styczność z ta grą jak i z fishbotem do niej. Mam problem z poprawnym uruchomieniem:(

ściagnołem fisbota m2fish 4.0 czy uruchamiając fishbota muszę uruchamiac metaina przez "obejscie" ( o co chodzi i jak zrobić takowe) ?

Opublikowano

fatamorgana1960: W "What to inject" wpisz metin2client.bin

 

Up: Pobierz gotowca metin2, tam jest wszystko ogarnięte 0% problemów.

Opublikowano

Chomikuj jest pewne, wątpie żeby był syf w pliku który ma pare kb, po za tym możesz sam zeskanować, korona ci z głowy nie spadnie...

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mogl byl jeszcze ktos to jasniej opisac? bo gdy dodaje ten m2fish.dll to nic sie nie dzieje

 

@ filmik by sie przydal

 

xdddmtw.jpg

Opublikowano

@up kliknij inject jak masz włączonego metina.

temat nie potrzebny równie dobrze jak wam takie coś wyskakuje możecie wyłączyć metina i fb i włączyć jeszcze raz, mi tak działa.

Opublikowano

Wszystko pięknie ładnie ale może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego PerX się sam wyłącza a fb nie pojawia się ? Kilka razy było tak, że pisało injected 1/1 ale też się nie pojawiał...

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

W okinku what to inject wpisalem metin2client.bin

 

i teraz jak odpalam metka z obejsciami wyskakuja okienka ze znakami zapytania

 

 

????????? ????????? ??????? ?????? ??????? ??????

 

o co tu teraz chodzi???

 

Pomocy!!!!

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...