Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zrobić obejście?


Se7enDAYS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cze. Mam wielki problem z XenoXMT2. ?

Otóż jak zrobić obejście skoro tam są tylko takie pliki i nie ma metin2client.bin ??? ?

 

http://zapodaj.net/7...4100fa.jpg.html ?

 

Proszę o pomoc! Nagradzam o.O ?

"Serce motocyklisty bije w rytmie obrotów jego maszyny <3".

 

Aprilia RS 125 gs (42KM) <3 Kocham ją :)

Opublikowano

Żeby Wait Hacka odpalić...

 

Więc?

"Serce motocyklisty bije w rytmie obrotów jego maszyny <3".

 

Aprilia RS 125 gs (42KM) <3 Kocham ją :)

Opublikowano

Więc z roota wyciągasz serwerinfo, instalujesz moda, wklejasz serwerinfo podmieniasz, i grasz, ewentualnie jeśli jest zabezpieczenie to musisz ponga wyciągnąć i wpisać do connect helpera.

Opublikowano

No jestem zielony ale popróbuje. Ale właśnie z tym modem mi nie wychodzi.

Bo jak już odpalam moda to wyskakuje komunikat:

LOG

Failed to load image (filename: d:/ymir

work/ui/pattern/Board_Corner_RightBottom.tga)

 

A, i bym zapomniał. W instrukcji instalacji Xenoxa jest napisane, żeby folder "ymir work" i "teksturki" wrzucić bezpośrednio do D:/

A folder z xenoxem gdzie chcemy. Jeśli to coś pomoże... :(

"Serce motocyklisty bije w rytmie obrotów jego maszyny <3".

 

Aprilia RS 125 gs (42KM) <3 Kocham ją :)

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...