Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi do nich i komunikować się z innymi użytkownikami.

Sopelek997

Suchary od Sopla

13 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Siemka, będę tu wrzucał produkcje najwybitniejszych tosterów. ;d
pare jest kolegi i moje, reszta z innych źródeł. Starałem się wybierać te, których tu nie widziałem.

[CODE]
[/CODE]
[b][color=#ffffff][size=1]03 Grudzień 2011 - 15:52[/size][/color][/b]

[color=#ff8c00][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]1. Który przedmiot w szkole najbardziej przydaje się w życiu?
[spoiler]kanapka :)[/spoiler][/font][/color]

[color=#FF8C00][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]2. Jak nazywa się cień rzucany przez cycki?
[spoiler]pierścień[/spoiler][/font][/color]

[color=#FF8C00][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]3. Zielone. Bzyk. Czerwone.
[spoiler] Żaba w mikserze[/spoiler][/font][/color]

[color=#FF8C00][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]4. Ile pompek jest w stanie zrobić Chuck Norris?
[spoiler]Wszystkie[/spoiler][/font][/color]

[color=#FF8C00][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]5. Idzie facet po lodzie i się załamał.[/font][/color]

[color=#FF8C00][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]6. Dlaczego w Afryce jest sześć kucharek?
[spoiler]bo gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść[/spoiler][/font][/color]

[color=#FF8C00][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]7. Czego nie ma w lesie iglastym?
[spoiler]nie ma lipy[/spoiler][/font][/color]

[color=#FF8C00][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]8. Co jest zielone i ma kółeczka?
[spoiler]trawa. Kółeczka były dla zmyłki ;p[/spoiler][/font][/color]

[color=#FF8C00][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]9.Jaki ser je się na łodzi podwodnej?
[spoiler]topiony[/spoiler][/font][/color]

[color=#FF8C00][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]10. Dlaczego Robin Hood?
[spoiler]Bo mało jadł[/spoiler][/font][/color]

[color=#FF8C00][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]11. Szedł Szopen.... i Bach.[/font][/color]

[color=#FF8C00][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]12. Ania spadła z huśtawki. Dlaczego? Bo nie miała rączek.
-puk puk
-kto tam?
-na pewno nie Ania[/font][/color]

[color=#FF8C00][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]13. Dlaczego niewidomi lubią bułki z makiem?[/font][/color]
[color=#FF8C00][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif][spoiler]Bo na każdej jest inna historia[/spoiler][/font][/color]

[color=#FF8C00][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]14. Przychodzi Bieber do lekarza, a lekarz też baba.[/font][/color]

[color=#FF8C00][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]15. Co to jest. Jak poświecisz to czarne, a jak nie to białe?
[spoiler]Poświeć murzynowi po oczach to się dowiesz.[/spoiler][/font][/color]

[color=#FF8C00][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]16. Ukradł facet krzesło, i poszedł siedzieć.[/font][/color]

[color=#FF8C00][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]17. Wchodzi blondynka do kiosku, a do kiosku się nie wchodzi.[/font][/color]

[color=#FF8C00][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]18.Czym się różni blondynka od komara?
[spoiler]Jak komara trzepniesz to przestaje ssać[/spoiler][/font][/color]

[CODE]
[/CODE]
[b][color=#ffffff][size=1]05 Grudzień 2011 - 18:17[/size][/color][/b]

[font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif][color=#0099CC]19. Jaki jest ulubiony napój żydów?[/color]
[color=#0099CC][spoiler]Burn[/spoiler][/color]

[color=#0099CC]20. Dlaczego Ania nie ma zębów?[/color]
[color=#0099CC][spoiler]Bo ma wyjebane.[/spoiler][/color]

[color=#0099CC]21. Wchodzi kogut do łazienki, a tam zakręcone kurki.[/color]

[color=#0099CC]22. Jak się nazywa człowiek nóż?
[spoiler] Janusz.[/spoiler][/color][/font]

[CODE]
[/CODE]
[b][color=#ffffff][size=1]06 Grudzień 2011 - 20:21[/size][/color][/b]

[color=#dda0dd][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]23. Polska budowa:
- Szefie łopata się złamała!
- To oprzyj się o betoniarkę.[/font][/color]

[color=#dda0dd][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]24.Jak ma na imię człowiek,który przecieka?
[spoiler]Maciek.[/spoiler][/font][/color]

[color=#dda0dd][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]25. Jakimi słowami śpiąca królewna budzi 7 krasnoludków?
[spoiler] Seven up. [/spoiler][/font][/color]

[CODE]
[/CODE]
[b][color=#ffffff][size=1]08 Grudzień 2011 - 17:02[/size][/color][/b]

[color=#b22222][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]26. Co jest czerwone i szkodzi na zęby?
[spoiler]Cegła![/spoiler]

27. Puk,puk:
- Kto tam?
- Ja do Jarka.
- A ja kombajn.[/font][/color]

[color=#b22222][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]28. Dlaczego Ania ma kota?[/font][/color]
[color=#b22222][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif][spoiler]Bo sierotka MaRysia[/spoiler][/font][/color]

[CODE]
[/CODE]
[b][color=#ffffff][size=1]10 Grudzień 2011 - 23:09[/size][/color][/b]

[color=#e6e6fa][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]29. Dlaczego wampiry najbardziej lubią krew żydów?[/font][/color]
[color=#e6e6fa][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif][spoiler]Bo jest gazowana[/spoiler][/font][/color]

[color=#e6e6fa][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]30. Co robi Maria Skłodowska-Curie na imprezach?[/font][/color]
[color=#e6e6fa][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif][spoiler]Raduje się[/spoiler][/font][/color]

[color=#e6e6fa][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]31. Co jest czerwone i pachnie jak niebieska farba?
[spoiler]Czerwona farba[/spoiler][/font][/color]

[CODE]
[/CODE]
Osobiście uważam, że najlepsze są 12, 13 i 18 ;)
Postaram się często dodawać mocne suchary ;) Edytowano przez Sopelek997
4 osoby lubią to

Ja znam fajny:
Po czym poznać zadowolonego motocyklistę?
[spoiler]Po muchach na zębach[/spoiler]

Najlepsza 9 i 7 reszta też fajna czekam na więcej a narazie leci like

Dodałem 4

Postaram się dodawać tak gdzieś 2-4 dzienne.

heheh , niektore zajebiste ;D Plusik nie ma bata ;]

@refresz.
Dodane łącznie 10 sucharków. Smacznego :)

Wczoraj nie dodałem, bo nie mogłem znaleźć nic ciekawego. Postaram się to nadrobić w najbliższym czasie

@up, napisałem, że większość jest nie moja (tzn. z różnych stron), więc o co Ci chodzi? Co Ci przeszkadza w tym, że są nie moje?
Nazwa tematu też nic takiego nie sugeruje. "Suchary od Sopla" to nie "Suchary by Sopel". Nie koniecznie musi to znaczyć, że są wymyślone przeze mnie.

Fajne te suchary ;) Podoba mi się :>

Nie wiem czy było jak było proszę skasować posta bo wszystkich nie patrzyłem ;x oto on od Karola Strasburgera ;) "K:Wiecie Dlaczego nie Lubię jesieni ? Widownia:Dlaczego?? K:Bo można dostać z liścia ^^"

6. Dobre :P Ja też mam żarta.

Jadą 2 czołgi. Jeden skręca w lewo drugi też zielony.
1 osoba lubi to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0