Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Z systemem


CoJaNigdy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hello mam problem ... Właśnie 30 minut temu sformatowałem kompa zainstalowałem Skype , Firefox'a i AntyVirusa Avast free Antyvirus ... I zainstalowałem se gre Super Meat Boy i kiedy chce odpalic mam błąd ,,

 

-Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło sie, ponieważ nie znaleziono d3dx9_42.dll.Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem .

 

Już instalowałem 3 razy .. Co robić !!!

 

A 2 sprawa taka

 

 

Odpalam GG lub VirtualDJ to mam błąd

 

-Nie znaleziono punktu wejścia procedury DecodePointer w bibliotece KERNEL32.dll

 

O co chodzi ? !!! Szybko prosze o odpowiedz

. .

Opublikowano

system !

 

zainstaluj SP i poprawki windowsa najpierw

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

systemu nie podałeś , ale już wiadomo że to XP

 

co zrobić ?

zainstaluj najpierw SP i dopiero zaczniemy się martwić czy zadziała jak należy czy tylko reinstal pomoże

 

tylko SP ściągasz ? było Windows Update uruchomić

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

@UP

 

Jak włączyćte Windows Upade ?? Ale mi bardziej chodzi o błąd Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło sie, ponieważ nie znaleziono d3dx9_42.dll.Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem . ?

. .

Opublikowano

http://www.dll-files.com

Wpisujesz sobie nazwe dll`ki i ściągasz ;]

Uważaj! bywa to niebezpieczne! jeśli nie masz np. directa, a będzie jego dll`ka programiki mogą się spier... zepsuć ;[

 

Wrzucasz do;

 

C:\WINDOWS\system32

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

wrzucenie dll nic nie da trzeba ją zainstalować w systemie ( zarejestrować )

reinstal directa tak samo jak i sterowników do karty i płyty

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

to chyba ty nie zrozumiałeś o co chodzi.

 

bibliotekę nie tylko wystarczy mieć, należy ją odpowiednio zarejestrować i dopisać do rejestru systemu, po to robione są instalki nawet directa

 

podstawa przy błędach z grafiką zwłaszcza tą 3D jak to widać u ciebie to : sterowniki do płyty głównej, potem grafika a na końcu directx , jeden z elementów wadliwy wali sie reszta

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Przeczytałem że pomoże zainstalowanie sterów to karty graficznej ... Możecie podać mi najnowsze stery do karty Intel? 82945G Experss Chipset Family .... Zakładka Akualizuj Sterownik w panel nie działa bo mam już najnowszą wersje

. .

Opublikowano

Jestem po foramcie już organilnego windowsa XP Home Editon z SP3 ( wcześniej miałem pirata od kolegi ) ale dzisiaj pogrzebałem w pudle od kompa i znalazłem xDD Temat można zamknąć

. .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...