Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][TP] DokuCraft By Kondjo (1.0.0)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chce zaprezentować wam Moją Przeróbke Textur DokuCraft 1.0.0 By Kondjo...

 

Zaczynamy!

 

Na wstępie napiszę w kilku punktach co nowego :) :

#1 Zmieniłem Jakoś wszystkich bloków na jaśniejsze od 'Light' i bardziej przeźroczyste (czystsze)

#2 Grafika Taka sama lecz poprawiony wygląd bloków

#3 Wygląd co niektórych Mobów został mocno lub trochę zmieniony, poprawiony

#4 Świetna Zabawa oraz Realistyczna Woda/Lawa i Mobki :]

#5 Księżyc nadal ma swoje fazy (zaćmienie itp.), Słońce razi w oczy jak się spojrzy i Są okrągłe

#6 Biomy są bardziej realistyczne, woda na bagnach zielona, a grzybowy biom coś w rodzaju wyglądu Osydianu :P

#7 Cała praca była dość monotonna, lecz postarałem się Dodać cienie mobkom (Mogą Nie Działać :()

To chyba tyle Zapraszam do Pobierania

 

Pobierz/Download:

http://www.multiupload.com/ZO87BOZ505

 

Texture Pack Wymaga MC Patchera:

https://github.com/pclewis/mcpatcher/downloads

 

Skan VirusTotal:

25p0ob7.jpg

 

http://www.virustota...ace1-1322907679

 

 

I o to Jeszcze Parę Screen Shootów:

 

Mobki:

 

m784s0.png

 

Krajobraz (Słońce/Księżyc):

 

9jobw8.png

 

e8s4ya.png

 

Itemy:

 

2mzbqtl.png

 

i5ryph.png

 

m7e5vo.png

 

ejwpk2.png

 

Inne:

 

wqzzgm.png

 

211nvc2.png

 

6opezc.png

 

11w4ks1.png

 

Zapraszam do Pobierania / Pozdrawiam Kondjo

;)

Zbieram Like ^^

Opublikowano

Szkoda, że te dynia smutaja. :(

 

Bardzo mi się podoba, już pobieram. Jeszcze jakbyś coś zmieniał, to możesz dla mnie popracować nad lawą, bo taka, taka w miarę. :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jedno pytanie.

Jak to zainstalować?

Może jakiś TuT? Przydałby się.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...