Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Bardzo wysoki ping.


Enemmy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jestem nowy na mpcforum i jest to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.

 

Od jakiegoś czasu mam problem z lol'em, a konkretniej mam ping ponad 1000 i nie wiem co na to poradzić.

Nigdy tak nie miałem, zawsze gram z włączonym skype.

 

Dodam że mam WIndows 7

Gość Menesterowy
Opublikowano

Jaki masz internet?

Sprawdź swoje połączenie internetowe na:

www.speedtest.net

I wklej tutaj swój wynik.

Spróbuj wyłączyć wszystkie programy, które używają połączenia internetowego (Skype, GG, przeglądarka)

Opublikowano

Co ma system operacyjny do internetu? Sprawdź swoje łącze, być może masz słaby internet i aktualnie jest przeciążenie ;)

xin_zhao_by_atothaz7-d3a756h.jpg

Opublikowano

Doraźnie może pomóc Ci trochę zmniejszenie efektów graficznych na low (wyłączenie cieni, zmniejszenie jakości otoczenia etc..).

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Doraźnie może pomóc Ci trochę zmniejszenie efektów graficznych na low (wyłączenie cieni, zmniejszenie jakości otoczenia etc..).

To na grafike,fps'y zeby wiecej klatek na minute bylo a nie ping :O

sstwc.jpg

Opublikowano

Wysoki ping = wolne "ładowanie" gry = lagi = mało fpsów.

 

Tak więc zmiana efektów pomoże.

A tak btw. klatki są na sekundę, a nie minutę.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Wysoki ping = wolne "ładowanie" gry = lagi = mało fpsów.

 

Tak więc zmiana efektów pomoże.

A tak btw. klatki są na minutę, a nie sekundę.

Nie chce sie sprzeczac ale czasem mam ping 2k,podskoczy mi ale fps'y mam nadal takie same wiec nie moze byc z tym zwiazku

Po drugie mam 1mb neta i laduje mi sie szybciej niz koledze ktory ma 8 ale bardziej skopany komp

Wiec zwiazku tu nie moze byc

sstwc.jpg

Opublikowano

Ping 2000 oznacza, że na wymianę informacji pomiędzy potrzebujesz całych 2s.

Taki ping nie pozwala na normalną grę.

 

FPSy i ping są ze sobą ściśle powiązane, chociaż masz rację to nie to samo.

 

FPS - za to głównie odpowiadają parametry Twojego komputera

PING - prędkość twojego internetu.

 

Jedno bez drugiego nie istnieje. Poczytaj sobie.

A jeśli masz dalej uparcie trwać w tej opinii zapraszam na pw by nie robić offtopicu.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Ping 2000 oznacza, że na wymianę informacji pomiędzy potrzebujesz całych 2s.

Taki ping nie pozwala na normalną grę.

 

FPSy i ping są ze sobą ściśle powiązane, chociaż masz rację to nie to samo.

 

FPS - za to głównie odpowiadają parametry Twojego komputera

PING - prędkość twojego internetu.

 

Jedno bez drugiego nie istnieje. Poczytaj sobie.

A jeśli masz dalej uparcie trwać w tej opinii zapraszam na pw by nie robić offtopicu.

Wiem ze nie mozna grac przy 2k pingu :<

U babci mam ping 30 a fpsy spadaja ponizej 16,soory ale ja tu nie widze scislego zwiazku miedzy nimi :<

sstwc.jpg

Opublikowano

FPS - twoj kombajn

 

Ping - twoje lacze internetowe , obciazenie jego wylacz wszystko co wpierdala neta lub jak masz router i masz mozliwosc to przelacz na kabel

rapido.png

 

 

Jeśli Ci pomogłem

proszę like

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...