Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fire Ball! 8.1!


lepox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Napewno ktoś z was zawsze mażył o ots High Exp! To może się spełnić!

 

Przedstawiam wam server z High Exp Oraz Wciąż Edytowaną Mapką!

 

Na początek coś o Ots to tak, ja niejestem administratorem ots prawnym administratorem jest gracz Poll [GoD]. To on właśnie wpadł na pomysł ,żeby stworzyć tak dopracowany server!

 

OTS WYSTARTOWAŁ WCZORAJ!

 

A więc dość już o serverze, podam wam raty itd!

 

Exp: 9999999 (dziewięć milionów dziewięćset dziewiędziesiąt dziewięć tysięcy dziewięćset dziewięćdziesiąt dziewięć).

 

Loot: x3 (Ale i tak dużo wypada 8) )

 

Skille: x150

 

Screeny z gry:

 

Temple - http://img803.imageshack.us/img803/2541/scren1zots.png

 

DP 1 - http://img835.imageshack.us/img835/7859/scren2zots.png

 

DP 2 - http://img202.imageshack.us/img202/880/scren3zots.png

 

Hoster - http://img847.imageshack.us/img847/2386/scren4zots.png

 

Trainery - http://img266.imageshack.us/img266/89/scren5zots.png

 

Sklepy - http://img163.imageshack.us/img163/2263/scren6zots.png

 

Potwory - http://img856.imageshack.us/img856/6006/scren8zgry.png

 

 

(Wiem, że mapka nieprzerabiana prawie wogule ale będzie dużo przerabiana wiecie ots wystartował wczoraj planujemy dużą przeróbke! Będzie sie dużo działo!!!).

 

Hmm...

 

Adres strony Servera: http://www.fireball.dbv.pl/

 

To jest Tibia 8.1!!!

IP: 84.29.86.158

 

OTS Online, jeśli hoster jest ale nie martwcie sie będzie napewno długo online ;).

 

Pozdrawiam Lepox.

W ots'ie: Lepox.

,,To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.''

                           

                     Jonathan Carroll

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...