Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Drophack


scarp12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

yo, który z tych haków posiada drop-hacka

bo są tylko jakieś pick-upy, ale drophacka się nie doszukałem, mogę prosić o link ? ;c

Opublikowano

zrobiłem obejście, HS'a też

tyle że jak włączam antywira to on automatycznie mi usuwa jakieś tam pliki i nawet obejście nie działa

ale pomijając najwyżej będę grał bez antywira.

nie działają mi cheaty, nie odpalają się, nie wiem, może źle szukam, mógłby ktoś dać tak linka bym się nie zgubił? - odrazu do dl'a

zależy mi tylko na DH, z góry dzięki : )

Opublikowano

Chyba nie zrozumiałeś. Wystaczy, że wgrasz moda, wbijasz do gry, wpisujesz /hack i uruchamiasz DH.

Opublikowano

hym, zainstalowałem wypakowałem do innego folderu, przerzuciłem metin2mod_PL <- z niego uruchomiła mi się gra ale haka nie ma, co robić? przerzucić wszystko czy co? bo nie chce mi się 4 raz re-instalować gry, więc się pytam ; P

Opublikowano

k, działa, ale kika strasznie na dh'ku jest jakiś sposób na to ?;c

 

kase tylko podnosi, mam party.

 

znaczy jest tak: pisze ze nie moge podniesc a po 5 sek podnosze, ale to dlugo troche...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...