Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Death Killed [DEDYK][NO-WL][24/7][10slotów]


DJzupa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Death Killed

 

Szukasz serwera z doskonale dobranym teamem, wieloma

pluginami oraz takiego na którym się nie zawiedziesz? Już teraz możesz zaczac swietnie się bawić w ?wiecie Death Killed!

Wystarczy, że dasz się oprowadzić po bajce jaka jest Nasz serwer.

 

(...) Wyruszaamy...

 

 

adresip.png

 

IP serwera - s14.csrv.pl:20354

 

 

 

teamdz.png

 

 

 

Własciciel: StecoxPL

HeadAdmin : Bespres

Moderator : MJayFace

 

 

 

 

 

dodatkoweinfo.png

 

Zapraszm na super serwera bo to gracz jest dla nas najwazniejszy a nie my

userbarcopy.png

41378.gif

10112.gif

Opublikowano

ej ile lat ma MjayFAce ?? ten moderator ?? - :D

Nie zależy mi na twojej opinii o mnie , skoro nawet mnie nie znasz :)

 

ForceKid

 

87016652.png

Opublikowano

Witam.

Ten serwer oceniam 50/50 ponieważ:

+ Duzo fajnych budowli,

+ W miarę ogarnięty admin,

+ PixelArty,

+ Fajna mapa

- Na serwie gra więcej nOObów niż graczy (dzieci 8-10 lat podające się za 17 latków),

- Reszty ekipy oprócz StecoxPL nie widziałem (może Boba Budowniczego raz),

- Dzieci biją na warpach bo PVP jest wszędzie włączone (nawet na spawnie),

- Admin lubi dać creative mode n00bom ze swojej klasy.

Poza tym polecam! :)

Opublikowano

Hmm. Serwer oceniam -50/50:

 

- Latają z mieczami na działkach i zabijają.

- Zabijają na spawnie.

- PvP jest wszędzie.

- Admin na wyjebke co się do niego pisze.

- NIE POLECAM SERWERA!

- W chuj patologia.

- Zjeby na maxa.

Opublikowano

Serwer średni, bardzo średni, ale bywało gorzej. Oceniam 25/50. Co skłoniło mnie do tej oceny? Może zacznę od strefy pvp i non pvp. Było by miło gdyby była jakiś obszar non pvp. To trochę frustrujące kiedy ledwie wejdziesz na serwer, a już zostajesz zabity. Na szczęście za trzecim razem udało mi się uciec mojemu oprawcy. Następną rzeczą są budynki. Niektóre z ich ujdą, ale połowa wygląda jakby creeper buchnął od środka. Nie polecam też budować z cobbla.. w niektórych miejscach to po prostu niszczy otoczenie. Oprócz tego na serwerze było już parę różnych form pisania "Nether" np. Neder albo Neter. No i ostatnia rzecz to regulamin. Nie wiem czy takowy istniej bo po wpisaniu /help wyświetlił mi się smutny bukkit... szkoda. I tyle.

Opublikowano

1/100-moja sprawiedliwa ocena

-serwer nieogarnięty

-admin dziecko

-wszyscy mają gamemoda

-co chwile zmieniana jest mapka

-na serwerze same noobki a admin największy

-banuje za zwrócenie mu uwagi

-uważa sie za boga

-nie odpisuje na prosby

 

:ninja:

Opublikowano

whitelista jest ponieważ budujemy :) Gdy skończymy budować napewno napiszę zal mi takiego użytkownika jak BonzoXD poniewaz to co on muwi do kłamstwo tylko dlatego tak muwi bo dostał bana za cheaty a wczsniej muwił ze serwer zajebisty Więc niedługo moze nawet dzis koło 23.00 serwer ruszy dla wszystkich :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Zapraszam na serwer teraz wszystko co napisaliście w komentarzach poprawiliśmy są 2 miasta w miastach wyłączone jest pvp.Więc Zapraszam do wbijania na ten serwer ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...