Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected][01.12]CyBerTürk™ BetaVIP5 [ PlayerOPK | ZombieOPK | PowerBot | LevelBot | DinarBot ]


xdxdddddddddddd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319394218-U173186.png

[01.12]CyBerTürk? BetaVIP5 [ PlayerOPK | ZombieOPK | PowerBot | LevelBot | DinarBot ]

1319394209-U173186.png

Dużo opcji naprawdę dobry cheat!

1319394236-U173186.png

v5hot.png

1319394245-U173186.png

32bit system win7 na innych raczej też pójdzie

1319394199-U173186.png

xxx

 


1319394189-U173186.png

xxx

@TOP

Zmieńcie injector możliwe że to jego wina !

Listę tematów znajdziecie na moim profilu :)
4fun
Czemu mam tyle - ? Bo je zbierałem! Teraz zbieram "Lubię to!"
Click ;D
Proszę o zdjęcie 10%

Opublikowano

w każdym hacku mam tak że nie mogę włączyć żadnego nie wiem są jakieś obejśćia czy co ?

żaden cheat nei działa ( uruchamiam jaki admin )\

 

- MI NIE DZIAŁA

Gość Lord Loginus
Opublikowano

sprubuje wlaczyc a i ludzie wescie czytajcie do konca moze zeczywiscie wina injectora. dam edita jak pobiore

Opublikowano

zainstalujcie c++, netfamework 3.5 i 4.0

przepraszam jak coś źle napisałem.

ale na gogle wam wyjdzie poprawnie.

 

 

a do hacka zaraz sprawdze i dam edit

 

@edit hack działa ale nie sprawdziłem wszystkich opcji 5 min bez crasha :D

Opublikowano

@Up

Zainstaluj Net. Framework 4.0

Wyłącz antyvirusa i zaporę systemową.

WR i injector uruchamiaj jako administrator.

 

Jak to zrobisz menu samo powinno Ci się pojawić.

1393461645-U349224.png

Opublikowano

@Up

Zainstaluj Net. Framework 4.0

Wyłącz antyvirusa i zaporę systemową.

WR i injector uruchamiaj jako administrator.

 

Jak to zrobisz menu samo powinno Ci się pojawić.

 

Nic nie zrozumiałem napisałbyś to jak i co ? wiesz mam 12 lat, i nie rozumiem co i jak :D dam + jak ppomozesz

Opublikowano

@up ja tez mam 12 lat a jakoś zrozumialem hehe

to właśnie on mi pomugł i tera dizlaja wszystkie hacki

:D w google wpisz download framework 4.0 potem wyłoncz anty virusa wloncz hacka potem warrock i lecisz z koksem ^^ dasz like xD

 

 

 

 

Dajcie like to nie boli ^^

Opublikowano

@up piszę się "wyłącz", a nie "włoncz". Hack bardzo ładny, dużo przydatnych opcji. Like leci :D

1324718344-U297077.png

by SopherPRO

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...