Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[P] Combat wylącza się po załadowaniu


MaQuasz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem mianowicie gdy właczam Combat Arms to on się wyłacza i wyskakuje mi reklama jakaś w małym okienku .

Gra się wyłacza gdy wojskowy przestanie biec ( dolny prawy ) i ma się włączyć menu do zalogowania.

 

Parametry Komputera :

Procesor : Intel® Core™ i3-2310M CPU @ 2.10Ghz

 

Ram : 3,00 GB

 

Typ systemu : 64-bitowy system operacyjny

 

( Komputer nowy )

 

Za pomoc daje + / -

 

Jeżeli ktoś chce odrazu kontaktować się to GG 13455363

 

 

 

Edit:

Jeżeli Combat bedzie smigał ładnie wyśle nawet SMS za 11zl

 

Jeżeli Combat Arms bedzie śmigał osoba która pomogła otrzyma SMS za 11zl ( wysle )

 

 

 

 

 

Edit : Gre już przeinstalowywalem

Opublikowano

Ja ci radze zrobić tak:

- włącz mój komputer

- wejdź w dysk na którym masz swoją grę zainstalowaną

- wejdź do folderu z grą

- wejdź w folder o nazwie: HShield

- i włącz pliczek o nazwie: HSUpdate

- odpal grę

 

 

(Jak pomoże to proszę o minusika - )

Opublikowano

ok zaraz minus bedzie tylko teraz nastpępny problem jak sie loguje na konto to wyskakuje ze australia i cos jeszcze pisze i wywala na pulpit ( przy logowaniu )

Opublikowano

Twoja wersja CA jest dostępna tylko dla Ameryki i Australii więc nie zagrasz na niej.

 

Podałem link wyżej, ściągnij z tej strony CA EU i będzie Ci śmigać.

1600658869.png

Opublikowano

@UP. Teorytycznie tak, lecz w praktyce IP nie zmieni, bo będzie miał Lokalizacje PL, musiałby "zamaskować" swoje IP i podmienić Je na Amerykańskie lub Australijskie.

 

@MaQuasz - Nie baw się w takie rzeczy, szkoda czasu. Ściągaj CA EU i graj ;).

1600658869.png

Opublikowano

Pobierz sobie AN VPN Tool i musisz znaleźć sobie działającego VPN.

A jak chcesz grać normalnie to zapraszam tu:

http://en.combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx

 

@down

Linki daje się w kodzie bo inaczej jest prawie niewidoczny -.-

Opublikowano

@PiecuPL - Link już został podany, więc nie widzę sensu ponownego podawania.

 

Autor niech da znać, co wybiera, żeby nie robił się niepotrzebny Spam.

 

@Edit - Jeżeli ktoś uważnie czyta, to zauważy, to nie jest wytłumaczenie.

1600658869.png

Opublikowano

nie będzie działać dopóki nie znajdzesz DZIAŁAJĄCEGO ADRESU VPN I NIE POŁĄCZYSZ SIĘ Z NIM PRZEZ TEN PROGRAM...!! BO ON TYLKO DO TEGO SŁUŻY...omg

 

 

@down

 

nie wiem o czym on już piszę..zamotany jest tak żee..;/


ehh.:)

Opublikowano

Sciogłem tego co podał krychamen i teraz nie wiem gdzie sie zarejestrować bo zapomniałem hasła a jak sie rejestruje na nexon.net to mi nie wchodzi konto

Opublikowano

Wyjaśnijmy sobie coś.. Chcesz grać na EU czy NA. A tak po za tym i tak granie na NA jest trudne, ponieważ trzeba się nieźle namachać żeby zrobić aby ci działało...

  • 10 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...