Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Błąd na samym początku odpalania serwera na plikach Raina


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Od razu przejdę do szczegółów:

 

Oto błąd:

123fqm.png

 

I po tym oczywiście pojawia się:

Connect: Connection Refused
Connect: Connection Refused
Connect: Connection Refused
Connect: Network is unreachable
Connect: Connection Refused
Connect: Connection Refused
Connect: Connection Refused
i tak dalej.... 

 

Sam instalowałem FreeBSD, porty itd. i używam plików Raina (game0901.tar.gz).

 

Jak ten błąd naprawić, bo ja nie mam kompletnie pojęcia gdzie leży problem/przyczyna tego błędu.

 

 

Za pomoc użytkownik dostaje ode mnie lajka i 5 =)

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Spróbuj zrobić coś takiego.

Wejdź w navicata. Następnie otwórz zakładkę mysql zaznacz w niej wszystkie tabelki, potem ppm i wybierz "zarządzaj tabelą"--->"napraw tabelę, tryb...--->"szybki(quick)". Mi to się dość często pokazywało na starych plikach 2006. Lecz owo postępowanie wystarczało aby naprawić ten błąd. Chodź jak jest jakiś masowy błąd... to będzie ciężko.

 

 

Tam Ci się pokaże... tabelka... co zostało naprawione... jakie są błędy itd...

imetin_logo.png

Opublikowano

Ok , Zaraz sprawdzę i dam Edita

 

@edit

 

Niestety nic to nie dało

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

W tabelkach nie leży błąd bo je naprawiałem i również wymieniałem .

 

Może po prostu spróbuję na innych plikach.

 

 

@edit

Po prostu że wszystkie są OK , żadnych błędów, table already up date itp. itd.

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

nie lepiej ci użyć plików 2010 są stabilniejsze i mają więcej bajerów linka ci nie dam bo już kolega wcześniej podał

najlepsze

 

http://www.mpcforum.pl/topic/387565-tutdl-pliki-serwerowe-by-badar/page__view__findpost__p__2755726

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...