Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[POMOCY]: Klikłem w te reklamy i już nie mam płatności smsem za G1


DobeRmanRGH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Dzisiaj chciałem kupić G1 Credit.

I przed kupnem klikłem przypadkowo w reklamę które są pod tą płatnością sms

i wylogowałem się zalogowałem i nie mam już tego okna z płatnościa.

Były takie tematy ale nie do końca wytłumaczone i nikt jeszcze nie wie

jak to zrobić by one były.

Proszę o pomoc tylko bez zmieniania przeglądarek i nowego konta bo zmiana przeglądarek nie pomaga

a nowe konto pomaga ale nie chcę od nowa tego lvl wbijać.

Opublikowano

To też wiem ale może już znalazł ktoś na to sposób ?

Albo podajcie jakieś strony na których można kupić G1 za sms.

bo na keye.pl się nie da bo patrzałem a inni mówią że się da jak ?

@Down

Ale ja proszę teraz o linki do stron z G1 za sms :)

Mówią że na keye.pl się da jak ?

Opublikowano

Na oficjalnej stronie WR da się kupić G1

 

1. Logujesz się

2. Klikasz marketplace

3. Klikasz "get started now"

4. I teraz będziesz miał zakładki paysafe card, paypal itp. Wejdź w zakładkę "allo pass" (tam będzie pisać mobile payment)

5. I wybierasz ile G1 i cena

 

Ogólnie takie kupowanie G1 jest dla ludzi, którzy nie mają co robić z kasą na kompie bo za 11zł mamy tylko 72G1, a na allegro przelewem za 10zł mamy 400G1 :)

 

@down

a na polskim ip?

elo jak tam rzycie?

Opublikowano

@UP

Nie chodzi mi o to kupowanie ehh....

Chodzi mi oto że wchodziło się marketplace free G1 tam gdzie reklamy na sam dół się jedzie i miałem za 30.75zł 780G1 ale już nie mam

A kupiłem tylko z 4 razy tak bo miałem dużo kasy na fonie i mam a sposobu nie ma :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...