Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy da się wyciągnąc porty z spolszczenia ?


Cytryn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jezeli chodzi ci o login i char pory to wypakowujesz z plikow root wg. tego TUT'a http://www.mpcforum.pl/topic/193085-tutsprawny-paker-do-plikw-eix-i-epk-paker-do-mob-proto-i-item-proto/ i w wypakowanych plikach szukasz serverinfo i otwierasz przez notatnik i tam pisze char port i login port.

Jak nie bedziesz wiedzial jak to wstaw link w plikami root ktore znajduja sie w pack to ci napisze jakie sa, lub napisz do czego potrzebujesz.

Na serwerach mozna mnie znalezc pod nickiem:

- Husam

- HusamPL

Opublikowano

Użyj Metin2Connect Changer'a Kamera.

http://www.mpcforum.pl/topic/145307-downloadrelconnect-changer-17/

Spolszczenie właściwie używa portu 11002. Resztę czyta clientowo z serverinfo.py. Zależy czy 2008 client, czy 2010/2011, ale chyba już nikt serverów działających na 2008 nie stawia.

tlofbnowe2.jpg

Opublikowano

Odpalasz launcher uruchamiasz cmd z uprawnieniami admina wpisujesz netstat -bna szukasz nazwy lauchera i widzisz na jakim ip i porcie się łączy

64562221938.png

Opublikowano

O em gie, on się pytał CZY DA SIĘ WYCIĄGNĄĆ IP I PORTY ZE SPOLSZCZENIA

Nie pytał o żadne launchery, czy wyciąganie ip z root czy też robienia spolszczenia O_O

@TOPIC, Niestety nie da się :< chyba że tym sposobem @UP.

nie ma mnie tu

Opublikowano
O em gie, on się pytał CZY DA SIĘ WYCIĄGNĄĆ IP I PORTY ZE SPOLSZCZENIA Nie pytał o żadne launchery, czy wyciąganie ip z root czy też robienia spolszczenia O_O @TOPIC, Niestety nie da się :< chyba że tym sposobem @UP.

Wreszcie ktoś zrozumiał ...

Temat do zamknięcia bo jeszcze dostane przepis na goofry :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...