Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected][29.11.11].RedBull D3D V1.0 | Quick Plant/Defuse, Telekill, Opk and more :D


xdxdddddddddddd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319567765-U339575.png

[29.11.11].RedBull D3D V1.0 | Quick Plant/Defuse, Telekill, Opk and more

:D

1319567773-U339575.png

Dobry hack 1h bez crashu naprawdę warto na nim zagrać , polecam.
Hack nie jest mój!

1319567775-U339575.png

bild1g3b02vw9yk.png

1319567779-U339575.png

windows7 32bit (na innych pewnie też pójdzie na 90%)

1319567771-U339575.png

xxx

1319567762-U339575.png

xxx

Listę tematów znajdziecie na moim profilu :)
4fun
Czemu mam tyle - ? Bo je zbierałem! Teraz zbieram "Lubię to!"
Click ;D
Proszę o zdjęcie 10%

Opublikowano

Albo ja jestem ślepy albo nie ma screen.... dodaj go..

 

masz like za wstawkę

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Gość Lord Loginus
Opublikowano

Po 1 brak scenera. Ale to nie moja kwestia.

Po 2 po rozpakowaniu hacka i otworzeniu folderu plik .dll usuwa automatycznie anty wir.

Opublikowano

Nie ma quick plant na screenie chyba że opcja plant anywhere jest zmodyfikowana za chwilkę sprawdzę ; )

k7IyKRZ.jpg?1?3060
Pomogłem ? Kliknij Lubię to <3

Opublikowano

@UP

 

Tutaj Unl.Ammo:

http://www.mpcforum.pl/topic/491910-undetected-261111r-grafixpl-v26-vip-funkcje-zapraszam/

A tutaj OPK:

http://www.mpcforum.pl/topic/493486-undetected-27112011chowniiqhtz-public-stwopkinvisibleunlammobackwardspeedweapon-b/

Welcome back

Opublikowano

@Xxtiger kazdy cheat ma wirusy to oczywiste a wlasciwie to nie sa wirusy tylko kod ktory anty wir rozpoznaje jako potencjalne zagrozenie dodaj do wyjatkow i po sprawie ;d a co do cheata to mi nie crashuje like :D

1322392946-U421083.jpg
Opublikowano

nie uzywalem w tym hacku teleportu prawdopodobnie F5 zapis miejsca F6 teleport lub inna kombinacja klawisz od F5 do F11 :D na zombie mode czesto jest F7 tele to medic F8 tele to ammo :D

1322392946-U421083.jpg
Opublikowano

móglbys wstawic na inny download ? a poza tym LIKE za wstawke :)

 

 

 

 

Nie Patrz na bogatego hacka czy mniej patrz na opcje !!!!!!!! ( i czy działa ;p )

1051tuq.png

-co robisz?
-szukam szczęścia.
-w lodówce?
-no gdzieś do cholery musi być!

BAW SIE Z NAMI Z DEBILAMI ! :p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...