Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kupuje sobie GBAsp i potrzebuje pomocy


Lojtas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miałem kiedyś to samo ( i miałem taki sam zestaw ale sprzedałem ) i powiem Ci tyle

super card to karta na którą możesz wrzucać gry ściągnięte w necie i grać na gba

ja ściągałem taki gier setki i wszystkie starałem się przechodzić

tu masz strone z romami (grami ) do ściągnięcia xxx

nawet opłaca sie taką konsole kupić bo za supercard dałem 80zł a gba znalazłem

Na super card można wgrywać nawet muzykę ale jest w słabej jakości i filmy tak samo

jednak polecam Ci dołożyć to 50zł i znaleść nds little lub fat

jest tani około 200zł najtańszy dokupisz acekarda i będziesz mieć to samo i do tego wejscie na dystkietki z gba z nds 2 ekrany 1 dotykowy

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Miałem kiedyś to samo ( i miałem taki sam zestaw ale sprzedałem ) i powiem Ci tyle

super card to karta na którą możesz wrzucać gry ściągnięte w necie i grać na gba

ja ściągałem taki gier setki i wszystkie starałem się przechodzić

tu masz strone z romami (grami ) do ściągnięcia http://XXXX.net/

nawet opłaca sie taką konsole kupić bo za supercard dałem 80zł a gba znalazłem

Na super card można wgrywać nawet muzykę ale jest w słabej jakości i filmy tak samo

jednak polecam Ci dołożyć to 50zł i znaleść nds little lub fat

jest tani około 200zł najtańszy dokupisz acekarda i będziesz mieć to samo i do tego wejscie na dystkietki z gba z nds 2 ekrany 1 dotykowy

Zrób w tym xxxx bo bana zostaniesz
sk11lzpl_6_3.png
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Hmmm ten DSi , coś tani :P bo 300 zł to nawet dobra cena , ale przed zakupe zapytaj się sprzedawcy czy ekran nie lata jak szalony , czy nie ma rys , czy klawisze wszystkie działają. Jeżeli all będzie dobrze to jak najbardziej kupuj :D

@edi o kurde

 

ale odkop zrobiłem nie zobaczyłem na Date . Proszę o usunięcie posta.

 

Patrz na daty... <_<

~Marselo

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...