Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Zwiekszenie wydajnosci KBota


cabanek1220

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co bedziemy potrzebowac :

1.Skonfigurowany WP ze skryptem bonusbox lub innym na skrzynki.

2.KBota xD

 

Instrukcja:

1.Odpalamy KBota Win. Vista/7 jako administrator.(UWAGA.Nie wciskamy Startu KBota)

2,Odpalamy WP Win. Vista/7 jako administrator (podczepiony skrypt Bonusbox)

3.Teraz klikam start w KBocie , bot skaczac przez teleport uruchamia skrypt i przez to zwieksza swoja wydajnosc.

 

Mi osobiscie bez tego zbieram z podwajaczem 4/5k uri na godzine , a ze skryptem 6/7k.

Mysle ze sie przyda.Licze na "Lubie To"

POMOGŁEM? DAJ "Lubie To"

1375957758-U101704.png

Opublikowano

A może dasz download ;D ? i skanik :P

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

tak jest że jak się wcześniej odpali skrypt niż kbota to wywala przy checking license :D . Dlatego lepiej zrobić tak jak napisał autor tutka .

Opublikowano

Nie polecam, łatwo bana wyłapać za to ;)

A pozatym KBot jest słaby, PBDO-Bot bez niczego

zbiera mi po 6-7k/h na PL1, klika energie ( Dobre jak bym warna dostał ),

robi hightech, buduje skylab, może użyć EMP, Stabilnej.

Co wy w tym KBocie widzicie, jest płatny i gorszy.

Opublikowano

Nie polecam, łatwo bana wyłapać za to ;)

A pozatym KBot jest słaby, PBDO-Bot bez niczego

zbiera mi po 6-7k/h na PL1, klika energie ( Dobre jak bym warna dostał ),

robi hightech, buduje skylab, może użyć EMP, Stabilnej.

Co wy w tym KBocie widzicie, jest płatny i gorszy.

Zgadzam się w 100%

bugpointblack.png

Opublikowano

Nie polecam, łatwo bana wyłapać za to ;)

A pozatym KBot jest słaby, PBDO-Bot bez niczego

zbiera mi po 6-7k/h na PL1, klika energie ( Dobre jak bym warna dostał ),

robi hightech, buduje skylab, może użyć EMP, Stabilnej.

Co wy w tym KBocie widzicie, jest płatny i gorszy.

 

Gadaj gadaj a zaraz pbdo wyjdzie z testów beta i skończy się ten wasz amerykański sen pod tytułem "pbdo bot" :)

Bo też będzie płatny.

Opublikowano

@UP: Oczywiście że będzie płatny, ten bot króluje nad innymi. Można w tasku umieścić własne kody C# a w kbocie co? "<klik><klik> Kurwa mać, to tyle? Zapytam na forum jak to ustawić.".

Oferuję moje usługi webdeveloperskie (HTML, CSS, JavaScript (jQuery, AJAX!), PHP, MySQL, PERL).

Więcej pod PM.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...