Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Detected][MPC] xxBarcAxx™ D3D Cheat v0.6**Zapraszam**Wersja z/bez UnlimitedAmmo**


xxBarcAxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319567765-U339575.png

 

1319567773-U339575.png

////////////////////////////////////////////////////////		xxBarcaxx Public 0.6		///////////////////////////////////////////////////////////

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------





Dodano:

Między innymi..

TelePort To Plant

Chyba jeszcze coś, nie chce mi się wymieniać... :P

Poprawiono:

Zaktualizowałem hacka...

Mniej crash\'y...

Bez Party Program Detected...




Aby zapobiec spamowi typu \"Hack mi nie działa\", napiszę co trzeba zrobić, aby mój hack działał poprawnie...

-Uruchamiaj WarRock oraz Injector jako administrator
-Wyłącz Antyvirusa oraz zaporę systemową
-Zainstaluj .Net Freamwork 3.5 i 4.0
-Zainstaluj Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package:

Dla Windowsa 32bit: http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=5555

Dla Windowsa 64bit:  http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&id=15336

Jeśli po tym pojawi się Faield to Inject, nalezy wtedy zmienić Injector, i wtedy wszystko bedzie śmigać 




														 Życzę miłej gry 




															 xxBarcAxx

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1319567775-U339575.png

55465562.jpg

1319567779-U339575.png

Windows Vista x32

1319567771-U339575.png

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=3d842fe015b721dff4e027952c468c8648a3e501dc8a26933aa89e078b262a4d-1322497161

 

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/5ee1e0859d881967949285539dbd1574fe8f7b0f

1319567762-U339575.png

http://speedy.sh/Wx7xf/xxBarcAxx-HOOK-v0.6.rar

 

http://www.multiupload.com/SCAI5LXFQ9

 

 

UWAGA! Wydaje również wersję z Unl.Ammo, posiada ona takie same opcje jak bez, lecz po włączeniu Unl.Ammo co prawda działa, normalnie sie gra, lecz bronie tracą demage...

Wersja ta jest bardziej podatna na crash, ale wystawiam to dla Was...

 

Download:

 


http://speedy.sh/J9TEa/xxBarcAxx-HOOK-z-Unl.Ammo.rar

 

Scan:

 


http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=942c35870887290c10617219cb276336b288ce38917aa20d3c428441649117c3-1322498426

Pozdrowienia..

Huehue

:)

 

1753048381.png

Opublikowano

Testowałem wszystko śmiga jak powinno.... grałem około 1h i wyszedłem.. POLECAM "CODER_BEST"

 

 

Jeszcze sporo przed tobą ale wykaż się też w dziale tworzenie cheatów a może w przyszłości dostaniesz MCT

 

like it <3

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Credits Ci wystaje z infoboxa. Zwiększ go następnym razem : )

Tak samo z opcjami. Czasami to nawet 2 opcje ;o

 

Testowałem 3 minuty i.. "Part program..." więc za dużo nie mogę napisać ;D

 

Ale + za robotę.

 

@Down

Wywiadówka ;D Powodzenia.

1393461645-U349224.png

Opublikowano

Credits Ci wystaje z infoboxa. Zwiększ go następnym razem : )

Tak samo z opcjami. Czasami to nawet 2 opcje ;o

 

Testowałem 3 minuty i.. "Part program..." więc za dużo nie mogę napisać ;D

 

Ale + za robotę.

 

Dziwne, że niektórym włącznie ze mną ten Party Program Detected (czy jak to się nazywa) nie wyskakuje, normalnie grałem parę meczyków, bez tego komunikatu....

 

A z tymi Creditsami i 2 opcjami to wiem, połapałem się teraz dopiero :P Na pewno poprawię w next wersji, a jutro wywiadówka, to cienko jest <_<

 

Dzięki za info...

Huehue

:)

 

1753048381.png

Opublikowano

Brawo :) Tylko szkoda, że po około 15 minutach crash :(. Popraw masz błąd: zamiast Tele to pant masz: Tele to pant

Welcome back

Opublikowano

Na prawdę bardzo dobry cheat, autor się rozwija 6 wersja d3d i takie opcje :D Ładnie. Polecam jak najbardziej.

1327845619-U359964.jpg

|Helper WarRock|

 

"Docenisz jeśli stracisz.."

 

 

 

 

 

Opublikowano

@TOP Hack działa . Leci lubie to ( 1h 30 min. bez crasha <3 . Mam Windows XP 32bit )

 

 

@UP Haha , Ty nawet nie dałeś edita xD

Opublikowano

Hacki które miałeś wcześniej przez calutki dzień grałem i nic 0crash. a teraz wbilem na wybieranie postaci i crash :(...

 

Miałem włączony Celownik GPS i 5slot :/.

Opublikowano

@Up

Jakos w sql mi mowiles ze wszystkie haki ci nie dzialaja.... o.O

i pewnie ty masz cos z kompem...

 

@top

cheat wczoraj testowalem ale zapomnialem dac posta...

gralem z 2h i nic...

oby tak dalej... :)

 

@down

no chyba cos nic sie pomylilo...

chcesz to dzisiaj sobie pogramy i zobaczysz ze w ciagu 2godzin nie bede mial crasha....

no chyba ze pojdziesz sobie grac w MC tak jak ostatnio.... -.-

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

@UP Ale kity.... Nie wiem czy wiesz ale teraz każdy hack chodzi max 45 minut, i to i tak najczesciej 20-30 minut. Wiec napisz prawde, zeby coder mogl poprawic swoja wersje!

Ostatnio zrobilem NoMenu na same sloty i tak crash po 15 minutach. Wiec takie twoje posty sa zbedne

 

@Down tutaj nic nie ma do tego czy to twoj czy nie twoj hack. Zaden hack jak narazie nie bd dzialac tyle czasu, bo trzeba znalezc sposob na obejscie "Party Program..."

Welcome back

Opublikowano

@UP Ale kity.... Nie wiem czy wiesz ale teraz każdy hack chodzi max 45 minut, i to i tak najczesciej 20-30 minut. Wiec napisz prawde, zeby coder mogl poprawic swoja wersje!

Ostatnio zrobilem NoMenu na same sloty i tak crash po 15 minutach. Wiec takie twoje posty sa zbedne

 

Oj GraFix, chyba tobie tak hacki działają, ja pogrywam na swoim, grałem wczoraj 2godz, 0 crasha, dziś grać pewnie nie będę, ale nie sądzę żeby się coś zmieniło przez pare godzin, hack dalej działa, spokojnie można grać :D

Regards <3

Huehue

:)

 

1753048381.png

Opublikowano

@Refresh...

 

Nowa wersja jednak za tydzień z powodu próbnych testów w tym tygodniu...

 

Zapraszam do rozsądnego komentowania mojego cheata :)

 

Regards xD

Huehue

:)

 

1753048381.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...