Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(Dla fanów Assassin's Creed)Polskie Bractwo [WL][10 slotów][Bukkit][Hamachi]


McGrzywa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

POLSKIE

BRACTWO

 

 

 

Serwer FreeBuild dla fanów gry

 

Assassin's Creed

 

AssassinsCreedLogo.png

 

Poszukuję graczy na server, ponieważ samemu jest nudno,

a mam zamiar wybudować jakąś dużą budowlę z gry

Assassin's Creed. Najpierw w planach mam Masjaf. Wszystkich chętnych

zapraszam

:)

 

Pluginy:

Wszystkie potrzebne.

 

IP: 5:69.15.161

Port: 25565

Sieć Hamachi: PolskieBractwoMB

Hasło Hamachi: AC

 

Wszystkich chętnych proszę a napisanie czegoś na wzór podania w postach poniżej,

dodam was do WL

:) Mile widziane skiny z AC :D

 

 

SERVER JEST PREMIUM!!!

Opublikowano

Mam dla Ciebie pewną propozycję dot. Serwera.

Skoro to server Assasin's Creed To zaproponuj graczom aby ściągnęli ten

http://www.planetminecraft.com/texture_pack/assassins-craft/

texture pack, myślę, że będzie pasował :3

9amUS1C.png
Opublikowano

Aha i jeszcze jedno serwer pod jaką wersje bo wchodzę na 1.0.0 i mi pisze błąd że pod inną wersje ?

 

Serwer pod 1.0.0 jest. Teraz przez chwile coś robiłem, więc możliwe, że tak ci wyskakiwało :)

 

Serwer bedzie jeszcze niedostepny przez 10 minut.

Opublikowano

A wiec tak :

 

1. Gracie na tym serwie bo normalnie Assasin Creed wam nie odpala na kompie ...

2. Jestescie uzaleznieni ...

3. Serwer nie ustoi dluzej niz kilka dni ...

4. Chcecie aby Minecraft zszedł na psy ? ...

5.Sa niekotorzy tak uzaleznieni, ze lataj po szkole udajac assasynow ...

6. Walcie sie

7. Takie jest moje zdanie ...

Opublikowano

1.Nie musisz nam się wyżalać że masz komp gdzie assasins creed nie chodzi

2.Nie jestem uzależniony dlatego że chce zagrać na serwie

3.Z tym się zgodzie

4.A czemu niby ? Tu nie ma żadnego moda ani nic tylko będą budowle z gry.

5.To raczej w twojej ;]

6.Walić to ty się możesz nie powiem z kim....

7.A to jest moje

Opublikowano

1.Mój komp nie jest przynajmnie na antene ...

2.Jestes uzalezniony

3.Chociaz w jednym punkcie napisales cos normalnego

4.Bo minecraft to Minecraft to ma być świat pixeli, a nie jakiegos edka ktory lata z ostrzem bo nie ma nic w spodniach

5.A zebys wiedzial (nikt w szkole nie jest normalny)

6. Ja nie assasyn mam co walic a nie ostrze

7. To moja odp ...

Opublikowano

Siemanko, pograłbym sobie z wami jako, że lubię minecrafta i serię AC.

Mam 13 lat, kompa nie na antenę i zgubioną płytę z Brotherhood'em, więc chętnie pogram.

Skina nie mogę zmienić, bo to jest mój skin i tylko mój i go nie zmienię ^^^

Minecraft gram od 1.3 i lubię budować

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...