Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected] [27.11.2011]Chowniiqhtz Public **STW,OPK,INVISIBLE,UNL.AMMO,BACKWARDSPEED,WEAPON B.


xdxdddddddddddd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319585421-U316606.png

Chowniiqhtz Public

1319585492-U316606.png

Dobry hack co dużo się rozpisywać.
Ma wiele funkcji typu opk,z.opk,stw,w.binder itp.
Hack nie jest mojego autorstwa.

1319585534-U316606.png

01b1b-c86a0a8c-1fd8-4347-a86a-16afaaa0b535.png

1319585591-U316606.png

windows7 ---> 1.30h

1319585614-U316606.png

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=80e81b159d8f2344cc2797cf2a534032d96822c9d34dcaf9d4cebc800f27f170-1322464332

 



1319585635-U316606.png


http://hotfile.com/dl/136179012/ee87600/Chowniiqhtz_Public_(2.0.4).zip.html

 

@kejor1

Też ubolewam że nie mój ,

niestety nie mam cierpliwości do robienia haków.

Ponadto popełniam w nich dużo błędów i nie miał by mi kto tego wytłumaczyć.

Nawet jeżeli bym chciał robić hacki to bym robił prawdopodobnie D3D a do tego nie ma TuT'ów na forum więc lipa ;/.

Listę tematów znajdziecie na moim profilu :)
4fun
Czemu mam tyle - ? Bo je zbierałem! Teraz zbieram "Lubię to!"
Click ;D
Proszę o zdjęcie 10%

Opublikowano

Hack fajny . Ale Crash po skończeniu mapy ! Ale łap like :)

HARD with STYLE

 

close your eyes and open your mind .

( DRAGONBORN)

Opublikowano

Like leci ładny chack szkoda ze nie twój

Masz interes napisz

Gram w Metin2(Monolit) i chce fish bota bez wira

Gram w War Rock i chce mieć gold broń

 

 

 

Pomogłem?Daj +

Opublikowano

Hack po prostu jest zajebisty.. Zaraz sprawdzę po jakimś czasie będzie crash na WinXP 32bity :) To tak.. Oddasz strzał z broni którą wybrałeś w WeaponBinderze i natychmiastowo: Program Detected + Crash :(

Nothing to do here.


Opublikowano

Mi tam wystarcza że nie kicka jak gram na Powerlevele :)!!!

Kicka tylko tam na chyba tych chamasach czy opk [nie uzywam wiec nie wiem] :)

 

Lubie to

Dota 2 > Lol

Opublikowano

@Up

Jak ściągniesz tego hacka i rozpakujesz pojawią Ci się 2 pliki:

.exe

.dll

 

Podobny wygląd jak ikonka pliku tekstowego ;D

 

Ale, żeby włączyć hacka musisz włącz injector czyli tą ikonkę z .exe : ) Czyli program...

 

A jak Ci nie zadziała hack to:

Zainstaluj Net. Framework 4.0

Wyłącz antyvirusa i zaporę systemową.

WR i injector uruchamiaj jako administrator.

1393461645-U349224.png

Gość Lord Loginus
Opublikowano

dzieki juz mi dziala mialem zapore wlaczona i mi plik dll usuwalo :P

Gość Lord Loginus
Opublikowano

szkoda ze crash jest jak strzal pierwszy oddam z broni z weapon blindera;/

 

EDIT@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Hack jest zaje... zeby wbic 1 lvl wystarczy mi 20 min :P na 23lvl

Opublikowano

Weapon Binder nie służy do zabijania ludzi i zombi chodzi oto że mozesz pokazac kolesiowi że masz np na 5 slocie m60 np moj sposob to oszukaństwo pisze ze zamienie konto z super brońmi, pokazuje mu że słychać strzał i wymieniam się :))

Gość Lord Loginus
Opublikowano

napraw opk bo jak wlaczam opk wbijam na mape to mnie wywala gdzies po za mape i nie moge wrucic nawet na super jumpie. I pytanie czy jest tu jakas opcja zeby nie mogli mnie kicknac bo jakos sie doczytac nie moge??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...