Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Najnowsza wersja IbOTA :D


TIKKI MIKKI PL2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widze tutaj ze kolega jest totalnym noobem - on myśli że jest to botek za free. Nie kolego , on kosztuje ok 600zł.

 

I downloadu do niego nie ma , otrzymujesz go po zakupie licki na konto.

Opublikowano

Widze tutaj ze kolega jest totalnym noobem - on myśli że jest to botek za free. Nie kolego , on kosztuje ok 600zł.

 

I downloadu do niego nie ma , otrzymujesz go po zakupie licki na konto.

 

 

TY JESTEŚ NOBEM . JAK WIDAĆ JESTEM ZIELONY W TYCH SPRAWACH !! I PROSZE NIE Z PYSKIEM !!!

Opublikowano

Widze tutaj ze kolega jest totalnym noobem - on myśli że jest to botek za free. Nie kolego , on kosztuje ok 600zł.

 

I downloadu do niego nie ma , otrzymujesz go po zakupie licki na konto.

TY JESTEŚ NOBEM . JAK WIDAĆ JESTEM ZIELONY W TYCH SPRAWACH !! I PROSZE NIE Z PYSKIEM !!!

 

 

Chłopaki, zaraz wywołacie tutaj flamewar. Ogarnijcie emocje.

 

masz :D temat :D o :D aktualizacjach :D botów :D tam :D poszukaj :D a :D jak :D nie :D to :D w :D tutach :D

 

Spam...

 

Jeśli temat wyczerpany, proszę napisać że można zamknąć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...